Sokol Přestavlky - Sokol Postupice 1:0 (1:0)

So 8.10.2016 v 16 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Michal Babický(Divišov) - Jaroslav Cigler(Lštění), Václav Filip(benešov).

Diváků : 55

Sestavy: Přestavlky: 1 Figr - 11 Sisel, 6 Kučera, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 13 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 2 Benák, 10 Brambora, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 14 J.Drazdík (25.min Benáka), 12 A.Bursík(90.min Bramboru).
Postupice : 1 Kladiva - 13 Žížala, 3 Řezníček, 8 Sysel, 2 Urban, 7 Slovák, 16 P.Mareš, 12 Zeman(C), 15 Vender, 9 Chudlařský, 10 Šetek.
Střídali: 5 J.Mareš (69.min Šetka), 6 Brabenec(75.min Chudlařského).

Domácí začali s velkou vervou a už ve 4.min šli do vedení. Pas za obranu hostí, kteří udělali obrovskou chybu při rozehrávce na půli hřiště dostal P.Mrázek a podél golmana rozvlnil síť za brankářem Postupic - 1:0. Pak čtvrthodinku mačkali domácí svého soupeře, ale předháněli se v zahazování gólových šancí. V 8.minutě našel Pohůnek z levé strany Mikulandu, který si výborně zaběhl po pravé straně hřiště a jeho bombu vyrážel golman na roh. O minutu později přestřelil hlavou ze stoprocentní šance Pantoflíček. Pak pálil z voleje Kačírek jen těsně vedle. V 19.minutě zahrozili poprvé také hosté a střelu z dálky musel vyrážet Figr na roh. Ve 27.minutě měl šanci Brambora ale z levé strany z 12-ti metrů poslal míč mimo branku postupických. Před poločasovou přestávkou dostal pas za obranu hostí P.Mrázek, ale nastřelil jen nohy brankáře. Hned v první minutě druhé půle skvěle vybojoval míč na púlící čáře J.Mikulanda, přiklepl za obránce na P.Mrázka ale ten střílel ukvapeně jen vedle brány. V 54.minutě se dostal až příliš blízko brankáři hostí Pantoflíček a trefil jen jeho nohy. O dvě minuty později předvedli domácí nejhezčí akci zápasu. Na půlící čáře vyhrál osobní souboj domácí Kačírek, přihrál do prava Mrázkovi, ten utekl obránci, centrem našel přesně Mikulandu, ale jeho střela z voleje skončila nad břevnem. V 62.minutě našel Pohůnek před bránou hostí Pantoflíčka ale ten stoprocentní šanci zahodil. Stejně dopadlo zakončení stejného hráče po centru Pohůnka v poslední minutě hry. Hosté z Postupic byli krom prvních patnácti minut zcela vyrovnaným soupeřem, jen gólovky si příliš nevytvářeli. Ale domácí s nimi měli plné nohy práce, protože si lépe přihrávali a měli lepší pohyb bez míče. Jen centry se jim nedařili a tak to zkoušeli i střelami zdálky, ale ty byli nepřesné, nebo je v klidu pochytal pozorný Figr. Vítězství domácích je tak spíše štěstím a důležité jsou tři získané body.

Datum vložení: 8. 10. 2016 0:00