Sokol Přestavlky - Sokol Postupice 3:1 (3:0)

Mistr. zápas OP, so 2.9.2017 v 17 hodin

Rozhodčí: Miroslav Kromka(Sudoměřice)-Jaroslav Cigler(Lštění), Richrd Blahůšek(Benešov).

Branky: Benák 2, M.Pohůnek-Chudlařský.

Přestavlky: 69 M.Šach - 3 J.Mikulanda, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 2 Tauer - 11 Benák, 7 Kačírek, 6 Podhorský, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali:14 M.Mikulanda(80.Tauera), 12 Novotný(85.Pohůnka), 16 Moravec(90.Podhorského).

Postupice: 1 Kladiva - 13 Žížala, 2 Urban, 12 Zeman, 3 Kárník D., 6 Mareš, 9 Chudlařský, 14 Vesecký(C), 11 Fůrbacher, 7 Slovák, 10 Šetek.

Střídali: Kárník T.(64. Fůrbachera), 6 Čamal(85.Chudlařského), 15 Vender(23.D.Kárníka).

Domácí začali lépe. Dostávali se častěji na polovinu hostí ale ani Mrázek ani Podhorský nedokázali golmana hostí překonat. Až v 30.minutě zahrál postupický bek rukou a z penalty dal úvodní gól s jistotou M.Pohůnek-1:0. V 39.minutě zahrával z pravé strany volný kop Kačírek, na vzdálenější tyči našel hlavu Kondáše, který vrátil před bránu a na druhé tyči byl volný Benák - 2:0. V 41.minutě předvedl důraz v osobním souboji Benák, přetlačil beka hostí a podél golmana skóroval - 3:0. Dvě minuty po půli se ocitl sám před brankářem hostí Brambora, ale gól nedal, což se domácím vzápětí vymstilo, když z levé strany udeřil postupický hráč Chudlařský, prostřelil Šacha v naší bráně a snížil na 3:1. Domácí polevili, byli druzí v soubojích a nedokázali udržet balon na svých kopačkách. Hosté tak byli aktivnější , nastřelili tyč a několikrát přestřelili domácí bránu. Další branka už nepadla a tak domácí slaví další tři body.

Datum vložení: 3. 9. 2017 0:00
Autor: Sokol Přestavlky