Sokol Přestavlky - Sokol Pravonín  1:1 (1:0)

So 22.10.2016 v 15.30 hodin- mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Ladislav Murgač (Soběhrdy), Ondřej Kotík( Benešov), Miloslav Vonášek(laik Čerčany).

Branky: P.Mrázek - Vlasák.

Sestavy:
Přestavlky:
1 Figr, 6 Kučera, 5 Kondáš, 2 M.Mrázek, 11 J.Drazdík, 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídal: 12 Tauer(59.min  M.Mrázka),
Připraveni: 13 Sisel, 15 P.Novák.

Pravonín:  1 Doškář, 2 Ondrák, 5 Kodeda, 4 Michal Síbal, 7 T.Babický(C), 8 Vlasák, 10 Vaingát, 11 Hrubeš, 12 Studnička,13 Marek Síbal, 17 Novák.
Střídali: 14 Vít(63.min Vaingáta), 15 Štěpánek(90.min Marka Síbala).

Domácí Přestavlky začali utkání náporem. Hned v 2.minutě střílel Pantoflíček z osmi metrů jen do brankáře, vyražený míč střílel na bránu P.Mrázek ale trefil jen beka hostí. V 11.minutě přišel hezký centr hostí až do malého vápna domácích, ale nikdo tam nestačil zakončit. V 15.minutě chybovali pravonínští beci, P.Mrázek jim míč sebral a z pravé strany pálil jen těsně vedle. V 24.minutě se dostali hosté do čisté gólovky, ale samotný hráč hostí před domácím golmanem si míč ukopl a Figr ho pohodlně sebral. Ve 40.minutě rozehráli domácí kombinační akci, míč dostal doprava P.Mrázek a hodně vyběhnutého golmana Doškáře z dálky pohodlně přehodil - 1:0. V poslední minutě první půle se dostali hosté do čisté gólovky, (  Marek Síbal), ale Figr nohama vyrážel. Hned v prvních minutách druhé půle chtěli domácí zápas rozhodnout, ale ani střela Kondáše, přímý volný kop Brambory ani střela Kačírka v brance neskončily, brankář vždy vyrážel na roh. V 57.minutě zahrával přímý volný kop Kačírek, odražený míč zakončoval P.Mrázek, ale jen vedle brány. Pak se snažili o zakončení střelbou znovu P.Mrázek a po něm Kačírek ale golman stačil vyrazit. V 69.minutě chybovali domácí v rozehrávce a hosté pálili těsně nad horní roh brány. V 78.minutě kopali hosté trestný kop z 26-ti metrů a pravonínský Vlasák se trefil přes celou bránu za tyč - 1:1. V 87.minutě střílel přímý volný kop z levé strany P.Mrázek , míč tečoval Kondáš a po něm ještě Tauer, ale míč skončil jen těsně vedle. Protože ani velmi dobře kombinující hosté nevyužili žádnou příležitost skončilo utkání remízou.

Datum vložení: 22. 10. 2016 0:00