Sokol Přestavlky - Sokol Pravonín 4:4 (2:2)

So 21.5.2016 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Michal Šíma ( Benešov) - Serghij Shapoval (Benešov), Miloslav Vonášek(Laik Čerčany).

Branky: J.Mikulanda, Kroulík, Veselý, Kondáš - P.Hoch 2,Vlasák, Babický.

Sestavy:
Přestavlky: 1 Bečvář - 5 Kondáš, 10 Brambora- 4 M.Mrázek, 2 F.Jendele, 9 Tauer, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda, 6 Kroulík - 11 M.Pohůnek, 8 P.Mrázek(C).
Střídali: 12 Veselý (46.min Tauera), 13 J.Drazdík(46.min M.Mrázka), Figr (57.min Bečváře). Připraven 14 L.Bursík ml.

Pravonín:  1 Roubal - 3 M.Hoch, 4 Lejček, 5 Novák, 6 Zavadil, 7 T.Babický(C), 8 Vlasák, 9 M.Babický, 11 Hrubeš, 14 P.Hoch, 12 Studnička.
Střídali: 2 Ondrák (57.min Zavadila), 13 Mich.Sibal (84.min Studničku).

Naprosto vyrovnaný zápas s mnoha brankovými šancemi na obou stranách skončil nakonec asi spravedlivou remízou. Už v 1.minutě dostal pas za obranu hostí P.Mrázek, ale z pravé strany nastřelil jen spojnici břevna a tyče. Ve 12.minutě poslal centr z pravé strany P.Mrázek, před malým vápnem lízal míč hlavou J.Mikulanda ale jen vedle brány Pravonína. O tři minuty později se dostal za obranu hostí znovu P.Mrázek, ale zavřel oči a jeho bomba skončila jen nad břevnem branky hostí. Ve 20.minutě se dostali k pěkné střele z deseti metrů také hosté z Pravonína, ale Bečvář vyrazil na roh. V 27.minutě zakombinovali hosté po levé straně P.Hoch si dokázal udělat prostor a bombou pod břevno domácí brány poslal hosty do vedení - 0:1. V 30.minutě poslal pěkný centr před bránu hostí Kačírek, ale hlavička Kondáše skončila jen vedle brány. O minutu později zaútočili hosté po levé straně, centr šel před malé vápno Vlasák trefil jen brankáře Bečváře, ale opakovanou střelou poslal míč do sítě - 0:2. V 32.minutě snížili domácí, když vysunutí za obranu zužitkoval střelou podél golmana J.Mikulanda - 1:2. V poslední minutě prvního poločasu střílel nejdříve Kačírek z pětadvaceti metrů jen vedle, ale pak vysunul za obranu hostí P.Mrázka, jeho střelu brankář vyrazil ale jen na hlavu Kroulíka, který poslal míč do sítě - 2:2. Po dvou minutách druhé půle dostal míč střídající domácí Veselý, a z pětadvaceti metrů trefil přesně k tyči - 3:2. V 50.minutě se dostal míč ve vápně domácích k hráči č.9 M.Babickému a ten bombou prostřelil už lehce zraněného Bečváře a srovnal skóre - 3:3. Obě mužstva se pak snažila rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Hlavička M.Pohůnka po dlouhém centru F.Jendeleho šla jen těsně vedle, ale v 69.minutě šli do vedení domácí. Po kombinaci před vápnem hostí dostal míč Pohůnek, zády k bráně přiklepl zpět Kondášovi a ten z voleje přes šajli se trefil přesně za tyč do sítě - 4:3. V 73.minutě mohl pojistit vedení domácích Veselý, ale ze sedmi metrů pálil jen nad bránu Pravonína. Když nedali gól domácí, přišel trest. V 83.minutě přišel centr pravonínských z levé strany na vzdálenější tyč a P.Hoch se hlavičkou trefil presně - 4:4. Domácí pak mohli klidně zápas ztratiti, když hosté z Pravonína terefili jen levou tyč domácí brány a to dvě minuty před koncem utkání.
Datum vložení: 22. 5. 2016 0:00