Mistr. zápas okresního přeboru - So 26.9.2015 v 16.30 hodin. Diváků 80.

Přestavlky: 1 Bečvář-2 F.Jendele, 3Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 D.Jendele, 10 M.Mrázek, 11 D.Braný.
Střídali: 14 M.Pohůnek(46.min P.Mrázka),13 Kroulík(71.M.Mrázka).
                                                                                                           Vrch.Janovice: 30N Vávra - Bureš(C), 7 Novotný, 8 Szekér, 15 Lacina, 12 Rezek, 13 Hrdlovič, 14 Rouš, 11 Němec, 4 Trojan, 3 Střihavka.
Střídali: 5 Suchan (70.min Novotného), 6 Kahoun(90.min Němce), 9 Dvořák(93.min Střihavku).
Připraven: 16 Kadlec.

Utkání bylo vcelku vyrovnané. Domácí měli více ze hry v prvním poločase, kdy
měli i brankové příležitosti, ale nedokázali je proměnit. Hosté byli zase lepší v druhé půli a o gól byli nakonec šťastnější. Už ve 4.minutě zaváhala domácí obrana a Němec dal první gól zápasu - 0:1. V 8:minutě centroval z pravé strany Pivoňka, míč obráncům hostí propadl a Kondáš poslal míč do sítě - 1:1. V 17.minutě mířil domácí D.Jendele jen vedle branky janovických. O tři minuty později se zdařila domácím hezká kombinační akce, po zpětné přihrávce se dostal ke střele Kačírek ale trefil jen beka hostí. Za minutu na to předvedli domácí bratři Mrázkové hezkou kombinaci po pravé straně, přihrávka šla na volného Pantoflíčka, ale ten míč vůbec netrefil. Ve 28.minutě zase dobře vykombinovali domácí, ale šanci nedokázali dotáhnout do konce. V 35.minutě pálil z dvaadvaceti metrů Kačírek, ale jen nad břevno branky hostí. O minutu později přišla střela hostů z dvaceti metrů, ale pozorný Bečvář vyrážel na roh. Ve 43.minutě měli janovičtí svou největší šanci první půle, ale z brejku trefil hostující útočník jen nohy padajícího Bečváře. Ve 44.minutě pálil znovu Kačírek ale znovu jen nad branku hostí. Ve 47.minutě se dostal ke střele Pantoflíček, ale střelu po zemi k tyči vyrazil golman hostí na roh. V druhém poločase se hra domácím tolik nedařila a hosté z Janovic byli nebezpečnější. V 62.minutě kopali standardku z 18-ti metrů ale jen nad domácí branku. O tři minuty později měli standardku domácí ale střelu Kačírka hlavičkoval obránce hostí na rohový kop. V 75.minutě přišel přetažený centr z levé strany ale volej domácího D.Jendeleho šel jen dva metry vedle brány. V 78.minutě po dlouhém nákopu hostí a chybě domácích obránců se dostal k míči janovický Němec a svou druhou brankou poslal hosty do vedení - 1:2. V 82.minutě mohli domácí srovnat, když Kroulík uvolnil Pantoflíčka, ale ten mířil nepochopitelně jen do nohou golmana hostí. V 86.minutě musel vyrážet střelu hostí Bečvář. Už v poslední minutě hry, pálil z dobré pozice Kondáš, ale střela šla jen dva metry vedle brány hostí. Vedení si už hosté z Janovic pohlídali a asi zaslouženě získali tři body.
Datum vložení: 28. 9. 2015 0:00