Sokol Přestavlky - Sokol Vrchotovy Janovice  3:2 (2:2)

So 3.9.2016 v 17 hod - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Petr Konvička(Týnec n/S.) - Zuzana Stibůrková(Benešov), Kocan Zsolt(Ostředek). 65 diváků.

Branky: Kačírek, Tauer, P.Mrázek - Psota 2.

Sestavy: Přestavlky: 17 Toman - 2 M.Mrázek, 5 Kondáš, 11 Sisel, 10 Brambora - 3 J.Mikulanda, Kačírek, 6 Kroulík, 4 Taiuer - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 12 J.Drazdík(88. J.Mikulandu), 13 D.Šturc(92. Tauera).
Připraven: 14 Pospíšil.

Vrch.Janovice: 30 Vávra - 2 Trojan, 13 Hrdlovič, 10 Zeman, 8 Szeker, 16 Střihavka, Havlín, 4 Slabý, 15 Lacina, 7 Psota, 11 Němec (C).
Střídali: 9 Sochůrek(61. Psotu), 6 Rouš(65. Hrdloviče), 12 Rezek(88. Trojana).

Už v 1.minutě centroval z pravé strany domácí J.Mikulanda, odražený míč se dostal na kopačku Kačírka a jeho dělovka z voleje skončila pár decimetrů nad břevnem.O dvě minuty později střílel Němec a domácí golman Toman vyrážel na roh. Ve 4.minutě z následného rohu nechali domácí zcela volného Psotu a ten se z voleje trefil do sítě - 0:1. V 11.minutě už bylo srovnáno, když hosté ztratili míč a Kačírek se z pětadvaceti metrů trefil k tyči - 1:1. O čtyři minuty později se dostal ke střele Kondáš, ale jeho rána skončila těsně vedle brány hostí. V 33.minutě zaútočili janovičtí po levé straně, následnou přihrávku na vápno dostal Psota, udělal dva domácí beky a tvrdou střelou nahoru rozvlnil síť za zády bezmocného Tomana - 1:2. Ve 41.minutě centroval zleva P.Mrázek, z pravé strany poslal míč před bránu M.mrázek, brankáři Vávrovi míč vypadl, bek hostí minul a míč se dostal před volného Tauera, který snadno doklepl do prázdné brány - 2:2.  Těsně před poločasem zahrozili hosté ale střelu vyrazil domácí Toman na roh. Ve 47.minutě měli domácí po centru zleva dvě příležitosti skórovat, ale golman hostí dvakrát vyrážel. V 60.minutě se povedla domácím hezká kombinační akce, na jejímž konci přišla krásná střela P.Mrázka a golman hostí byl bez šance - 3:2. Za minutu na to přihrál P.Mrázek ideálně do pravé strany zcela volnému M.Pohůnkovi, ale ten z osmi metrů přestřelil. V 70. a v 77.minutě zahrozil hostující Sochůrek, ale jeho dvě střely skončily jen těsně vedle. V 81.minutě se zaskvěl domácí Toman, když vyrážel technickou střelu zprava na roh. O šest minut později se předvedl hostující golman Vávra když vyrážel trestný kop P.Mrázka na roh. V 89.minutě šel na brankáře hostí sám P.Mrázek, ale ani nadvakrát ho nepřekonal. O minutu později utekl hostujícím obráncům Kroulík, ale před vápnem byl faulován. Z následného přímého volného kopu trefil P.Mrázek zeď a opakovanou střelu Kačírka zblokoval bek. Domácí pak těsné vítězství uhájili a připsali si první vítězství v novém ročníku OP.

Datum vložení: 4. 9. 2016 0:00