Vrchotovy Janovice - Sokol Přestavlky A 2:0 (1:0)

Mistrovské utkání OP - neděle 29.03.2015, 15:00 hodin.

Branky:

Sestava Přestavlk:
1 Bečvář - 11 Sisel, 2 Kondáš - 4 P. Pantoflíček, 6 Kučera - 5 M. Mrázek, 8 P.Mrázek (C), 7 Kačírek, 10 Brambora - 3 Mastný, 9 M. Pohůnek.

Střídali:
12 J. Mikulanda (55. minuta), 13 A. Bursík (70. minuta), 14 J. Drazdík (82. minuta).

Za stálého deště a za chladného počasí nepředvedla obě mužstva víc než průměrný fotbal. Minutu před poločasem nechali hráči Přestavlk trestuhodně volného domácího hráče ve vápně po standardní situaci a ten hlavou poměrně snadno skóroval - 1:0. Druhému gólu domácích značně napomohl Kondáš, jehož malou domů vystihl domácí hráč a do prázdné brány dal druhý gól domácích. Naši hráči měli také dvě vyložené šance, ale Mastný hlavou minul branku a P. Mrázek nedokázal trefit odkrytou bránu.
Datum vložení: 30. 3. 2015 0:00