Carp Club Přestavlky 2009

Vítejte na stránkách

Carp Clubu Přestavlky 2009

O nás

Naše parta rybářů se snaží obnovit chod jednoho z mnoha zdejších rybníků, které v okolí obce máme, proto jsme v roce 2009 založili Carp Club Přestavlky 2009, který má za cíl, výchovu mládeže, zvýšení jejího zájmu o přírodu a rybaření.

Prvopočáteční myšlenka začít dělat něco v naší obci pro rybáře a mládež vznikla jak jinde než u vody. Kontaktovali jsme všechny obyvatele obce se zájmem o rybaření a založení rybářského klubu bylo jen otázkou času.
Po pár schůzkách jsme doladili představy o činnosti klubu, dali dohromady stanovy a úspěšně nás zaregistrovali na ministerstvu vnitra jako občanské sdružení pod názvem Carp Club Přestavlky 2009.

Náš cíl byl a je jasný, práce s dětmi a mládeží, propagace lovu "chyť a pusť", ochrana přírody a udržování pořádku v okolí rybníka "Zatáčka" formou společných brigád,dále utvořit především partu dobrých přátel, kteří se budou scházet u vody a občas i v hospůdce.

Mezi naše plány patří pořádání rybářských závodů včetně závodů pro děti, pořádání rybářské zábyvy v době posvícení, pořádání rybářského plesu v době záhájení sezóny, občasný tradiční výlov rybníka a další menší akce.

Rybářský řád

Svátek má Hedvika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den boje proti chudobě
  • Světový den úrazů

17. 10. 2019

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

MAPOVÝ PORTÁL