Povinné roušky od 1.září

Ochranné prostředky

Mimořádná a ochranná opatření ke covid-19 platná od 1.9.2020

Od 1. září budou roušky povinné v zařízeních zdravotních a sociálních služeb, ve veřejné dopravě, na úřadech či ve volebních místnostech. Kapacita hromadných akcí zůstává stejná, na vnitřní akce nad 100 osob však bude vstup pouze s rouškou.

Přestavlky u Čerčan - pro své občany máme k dispozici ochranné prostředky - jednorázové roušky, desinfekce, jednorázové rukavice.  Pokud by jste nutně potřebovali roušky či desinfekci nebo rukavice, přijďte na obecní úřad nebo kontaktujte starostu či místostarostu kdykoliv.

I nadále platí nabídka pomoci pro seniory nebo osoby v karanténě. Jedná se o zajištění nákupů základních potravin, drogistického zboží a léků, i jiných potřebných služeb např. dovoz jídla, vyřízení pošty, úřadu a pod. Objednávky u starosty obce na tel. 604 422 992. Neváhejte se na nás obracet.

Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani

Roušky od 1.9.

Na základě dostupných vědeckých poznatků a rozhodnutí Rady vlády pro zdravotní rizika Ministerstvo zdravotnictví přistupuje s účinností od 1. září ke zkrácení doby karantény a izolace ze 14 na 10 dnů.

Mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-1-9-2020-do-odvolani

Bezpečně na veřejnosti

Aktuální mimořádná a ochranná opatření ke covid-19 naleznete na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR - ZDE.

Datum vložení: 26. 8. 2020 8:15
Datum poslední aktualizace: 26. 8. 2020 8:27

Svátek má Kryštof

Zítra má svátek Zita

18. 9. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

logo SMS ČR