Přestavlky u Čerčan
Přestavlky u Čerčan

Škola místních samospráv

Školení 2

Po absolvování základního kurzu v roce 2019, zástupci naší obce letos absolvovali navazující kurz v rámci Školy místních samospráv.

Starosta obce Jan Mikulanda a místostarosta Ing. Radek Novák úspěšně absolvovali navazující kurz Školy místních samospráv - "Správa obce od A do Z", který se uskutečnil ve dnech 17.1 a 30.1 - 31.1.2020 v Kamenici - Ládví a uspořádalo ho Sdružení místních samospráv ČR (Přestavlky jsou členem od roku 2019).

Jednalo se o 3 dny prezenčního školení + e-learning v oblastech: zákon o obcích a související předpisy,  evidence obyvatel, ochrana osobních údajů, pohřebnictví, veřejné finance, dotace, majetek obce, kontrolní řád, občanský zákoník, zákoník práce, správní řád, stavební zákon, životní prostředí, oblast dopravy, školství, sociální oblast a krizové řízení.

Získané teoretické znalosti, ale i cenné zkušenosti jiných starostů využijeme v naší obci.  Děkujeme SMS ČR za pořádání těchto vzdělávacích kurzů.Školení 1Školení 2školení 3Školení 4Školení 5Školení 6

SMS ČR

 

 

Datum vložení: 5. 2. 2020 18:17
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2020 19:20
Autor: Ing. Radek Novák