Vánoční přání a dárek

Logo obec roční období

Zastupitelstvo obce Přestavlky přeje všem poklidný předvánoční čas, příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2020 pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.

Jako dárek pro své občany Obec Přestavlky u Čerčan připravila netradiční kalendář vytvořený z fotografií obce, místních spolků a z pořádaných akcí. Kalendář připravili a autory fotografií jsou Kamila Kučerová a Radek Novák.

V kalendáři jsou pro Vás uvedeny plánované obecní akce v roce 2020. Kalendář bude v nejbližších dnech občanům obce doručen. Pokud se stane, že se nevejde do schránky nebo nebude možné doručit osobně, tak kalendář bude od 11. prosince k vyzvednutí na obecním úřadě. Každé domácnosti je možné poskytnout pouze jeden kus. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Omlouváme se za zjištěnou tiskovou chybu: na straně 2 v seznamu obecních akcí jsou chybně uvedeny časy zahájení akcí: u akce "Maškarní ples a dětský karneval"  má být 20:00 hod a dětský 14:00 hod. a u "Ukliďme naši obec"  má být 8:30 hod. Uvnitř kalendáře u jednotlivých týdnů je vše v pořádku.  Nicméně konečné termíny a časy se mohou ještě změnit, o všem budete včas informováni a bude to zveřejněno na internetových stránkách obce.

Dále prosíme o kontrolu všech listů kalendáře, abychom ho mohli případně vyměnit, zatím se objevil jeden vadný výtisk, kde byly navíc týdny 22 a 23. Výměna a vyzvednutí nedoručených kalendářů bude možné do 23.12.2019 včetně.

Fotografie zveřejněné v kalendáři si bude možné od 15.12. prohlídnout zde fotogalerie/2019/

Titulní strakalendářealendář - ukázkakalendář - ukázka 2

PF2020