Vlajka pro hrdiny - Den světového zdraví

vlajka ČR

Přestavlky u Čerčan vzdávají hold hrdinům dnešních dní: lékařům, zdravotní sestrám, hasičům, vědcům, prodavačkám, řidičům, pošťákům, úředníkům, policistům, vojákům, medikům, švadlenkám, vývojářům, tisícům dobrovolníků...

vlajka pro hrdiny

Zdroj: https://vlajkaprohrdiny.cz/

Rozhodli jsme se také vzdát hold hrdinům dnešních dní: lékařům, zdravotní sestrám, hasičům, vědcům, prodavačkám, řidičům, pošťákům, úředníkům, policistům, vojákům, medikům, švadlenkám, vývojářům, tisícům dobrovolníků a mnoha dalším, kteří jsou odhodlání vzdorovat a zamezit šíření pandemii COVID-19.

Obec Přestavlky u Čerčan se připojuje k výzvě Mnichova Hradiště - "Vlajka pro hrdiny" a tímto vyzýváme širokou veřejnost, aby jako symbolické uznání laskavosti a odvahy statisíců lidí vyvěšovala už nyní státní vlajku. Cílem je,aby v úterý 7. dubna, kdy je slaven Den světového zdraví, české obce a města byly na znamení vděčnosti zaplaveny bílou, červenou a modrou barvou. Vlajky pro hrdiny budou vlát až do konce aktuálního nouzového stavu, dále vás žádám po celou  dobu trvání nouzového stavu  vždy ve 20.00 hod symbolickým potleskem poděkujme na dálku všem jmenovaným, protože jinak jim v tuto dobu bohužel poděkovat nemůžeme. Vlajky pro hrdiny budou vlát až do konce aktuálního nouzového stavu, který potrvá pravděpodobně do 11. května 2020.

Vážení spoluobčané, obecní úřad jménem starosty obce děkuje všem, kteří respektují a dodržují všechna nařízení vlády, jsou tolerantní k ostatním a spolu s námi  projeví díky všem jmenovaným. Do dalších dní vám všem přejeme mnoho sil a hodně zdraví.

Přestavlky vlajkazbrojnice vlajka

CAS