Zprávy z obecního úřadu

o aktuálním dění v obci, o nečekaných událostech, i o hrozícím nebezpečí

ZPRÁVY Z OBECNÍHO ÚŘADU

o aktuálním dění v obci, o nečekaných událostech, i o hrozícím nebezpečí

Obec Přestavlky u Čerčan zavádí bezplatnou informační službu, jejímž smyslem je především informovat občany o haváriích, výpadcích proudu, uzavírkách a dalších mimořádnostech a událostech v obci pomocí e-mailu, a pokud bude dostatečný zájem i pomocí SMS zpráv. Na e-mail bude zasílány informace i s obrázky popř. přílohy (kromě zápisů zastupitelstva a rozpočtu – to bude v souladu s předpisy vždy k dispozici jen na stránkách obce). Můžete bezplatně využívat obě služby najednou, což je zvláště vhodné pro lokality bez dosahu obecního rozhlasu.

K odběru SMS zpráv – (zkušební provoz od 1.3.2019) je zapotřebí podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů. Formulář je ke stažení na stránkách obce ZDE nebo je k dispozici v úředních hodinách v kanceláři obecního úřadu, kam je zapotřebí podepsaný formulář doručit.

K odběru informačních E-MAILŮ je zapotřebí registrace na internetových stránkách obce (v levém sloupci pod položkami menu – modul Informace e-mailem). Za účelem rozesílání novinek e-mailem je zapotřebí udělit souhlas se zpracováním osobních údajů, v tomto případě e-mailové adresy, na kterou mu bude zaslán potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. Novinky zaslané tímto modulem jsou zasílány bezpečně, bez možnosti zneužití spamovými viry.

POZOR, v potvrzovacím e-mailu klikněte na správný odkaz, ten druhý vaši e-mailovou adresu vymaže z databáze a nadále už nebudete e-maily dostávat. Z důvodu hromadného odesílání se může stát, že Vám tato zpráva bude padat do "Hromadných" zpráv nebo spamu, potom stačí přesunout do "Doručených" a všechny další zprávy budou doručeny do složky "Doručené", popřípadě jinak nastavit Vaši poštovní schránku. Zprávy budou zasílány z adresy  noreply@prestavlkyucercan.cz.

Budeme rádi, předáte-li informaci o existenci této služby Vašim příbuzným, známým či lidem ve Vašem okolí. Případné dotazy nebo připomínky pište na ou@prestavlkyucercan.cz.

Ing. Radek Novák, místostarosta

Datum vložení: 20. 2. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 11. 2019 11:31

Svátek má Mahulena

Zítra má svátek Romana

17. 11. 2019

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.