SK Chocerady B - Sokol Přestavlky B 4:3 (3:1)

Mistr. zápas IV.tř.A - ne 20.9.2015 v 16.30 hodin.

1 Barchanski - 9 M.Novák -2 Šach, 4 J.Drazdík, 3 A.Bursík (C) - 5 Tauer, 6 Kroulík, 8 P.Pantoflíček, 7  Brambora - 11 M.Mikulanda, 10 Smíšek.

Střídali:
13 D.Pohůnek(46.min Smíška), 12 Seidl (63.min M.Nováka).
Připraven: 14 J.Pantoflíček.

Už v 5.minutě hry se po centru dostali domácí k hlavičce a naši inkasovali poprvé - 1:0. V 11.minutě zahráli naši v pokutovém území rukou a rozhodčí nařídil dosti přísnou penaltu, kterou domácí proměnili a vedli 2:0. V 22.minutě střílel z dálky Pepa Brambora ale domácí golman vyrážel na roh. V 30.minutě rozehráli domácí beci velmi špatně, Smíšek ihned střílel do opuštěné branky ale minul. O minutu později se povedl domácím centr zleva a domácí záložník dporážel do prázdné branky - 3:0. Ve 42.minutě střílel přímý volný kop náš Brambora, brankář jen vyrazil před sebe a Kroulík pohodlně dorážel do sítě - 3:1. V druhém poločase výrazně přidali naši borci a domácí ztráceli půdu pod nohama. V 59.minutě pálil ze střední vzdálenosti P.Pantoflíček, ale míč minul branku. V 68.minutě se kopala penalta na domácí po hrubém šlapáku ve vápně. Míč si postavil M.Mikulanda a střelou k tyči snížil na 3:2. V 72.minutě stříleli přímý volný kop domácí, Barchanski míč vyrazil také jen před sebe a domácí snadno doráželi - 4:2. Domácí hráči zejména v obraně začali vyrábět kardinální chyby. Po jedné z nich a po špatné malé domů se dostal k míči hbitý Tauer a doklepl do sítě - 4:3. Naši tlačili a vyrovnání doslova viselo ve vzduchu. Čtyři minuty před koncem se po centru zprava dostal k pěkné hlavičce M.Mikulanda, ale domácí golman robinsonádou vyrážel. V posledních minutách se míč po kiksu domácí obrany dostával až za brankáře ale rychlejší byl domácí bek a metr před brankovou čarou stačil míč odpálit do autu. Přes velkou snahu našich hráčů se jim ale vyrovnat nepodařilo.
Datum vložení: 20. 9. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 9. 2015 0:00