Sokol Ostředek - Sokol Přestavlky B 2:4 (1:2)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 28.09.2014, 16:30 hodin.

Sestava:
17 Toman - 2 A. Bursík (C) - 5 Kužel, 3 M. Pohůnek, 4 Z. Drazdík-6 J. Mikulanda, 7 Kroulík 8 P. Pantoflíček, 10 Brambora - 11 Seidl, 9 Matoušek.

Střídali:
12 D. Pohůnek (46. minuta J. Mikulandu), 13 J. Drazdík I. (50. minuta Seidla).

Zápas s ambiciózním Ostředkem byl vyrovnaný. Ve 12. minutě však domácí utekli naší obraně a střelou k tyči otevřeli účet utkání. V 16. minutě se povedla kombinační akce našim hráčům, na konci byl pohotový J. Mikulanda a srovnal skóre - 1:1. Naši měli lepší kombinace, ale druhý gól dal Matoušek, když napřáhl z dvaceti šesti metrů a tvrdou střelu gólman domácích chytit nedokázal - 1:2. V 61. minutě si nechal utéct svého hráče Kužel, ve vápně mu míč skluzem odkopl ale hráč přes něj přepad a rozhodčí pískal pokutový kop. Domácí ho proměnili a bylo srovnáno - 2:2. V 69. minutě utíkal naší obraně domácí hráč, vybíhající Toman před vápnem domácího hráče podrazil a musel ven. Gólmanské triko si vzal kapitán A. Bursík a dvakrát chytil nohama jistý gól. Naši si nakonec nechali říct, zanechali časté kritiky sudího a soustředili se více na hru. Dobrou kombinační hrou se několikrát dostali na dostřel domácí branky, ale Seidl skrumáž domácích před brankou neprostřelil, Brambora trefil z trestného kopu jen břevno. Až v 83. minutě poslal po levé straně Brambora M. Pohůnka a ten po zemi přes celou bránu trefil k tyči - 2:3. V 89. minutě kopal zkrácený roh z pravé strany Brambora, zatočil míč na bránu, hráči skákali na hlavu, ale nikdo míč nezasáhl a ten zapadl do sítě - 2:4. Naši zvítězili zaslouženě a dokázali si, že i fotbalovostí a bojovností lze zápas vyhrát.

Datum vložení: 28. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 9. 2014 0:00