Sokol Ostředek - Sokol Přestavlky B 9:1 (4:0)

So 30.4.2016 v 17 hodin - mistr.zápas IV.tř.A.

Rozhodčí: Jiří Frydrychovský (Benešov).
Branka: Smíšek.

Sestava: 1 Barchanski (C) - 2 I.Novák - 3 Šach, 9 Lapka, 4 Z.Drazdík - 5 P.Novák, 6 Tomíček, 7 Kroulík, 8 J.Drazdík - 11 M.Mikulaqnda, 10 L.Bursík ml.
Střídali:  Figr (46.min Barchanského), 12 Smíšek (46.min M.Mikulandu), 13 Seidl (46.min P.Nováka), 15 Brambora (80.min I.Nováka), 14 J.Pantoflíček(C) ( 33.min Lapku).

Náš B-tým dostal v Ostředku pěknou dardu, když nedokázal příliš dlouho udržet míč na svých kopačkách a v útočné fázi byl prakticky jalový. Domácí hráli s chutí a už v 7.minutě trefili jen tyč naší brány. V 13.minutě podrazil Lapka ve vápně domácího hráče a ti šli po proměněné penaltě do vedení - 1:0. V 17.minutě dostal míč za obranu J.Drazdík, utekl po levé straně ale svou šanci zmařil. V 32.minutě poslal domácí hráč míč ze 40-ti metrů na naší bránu, Barchanski byl příliš vysunutý a míč skončil jen na břevně. V 37.minutě dostal pas domácí hráč za naší obranu a podél golmana zvýšil na 2:0. O tři minuty později zkopl domácího hráče Z.Drazdík v našem vápně a domácí z pokutového kopu zvýšili vedení na 3:0. Minutu před poločasem ztratili naši míč ve středu hřiště a domácí se řítili dva na jednoho, a do prázdné brány upravili na poločasový stav 4:0. Ve 48.minutě přišel zprava centr L.Bursíka na malé vápno a tam byl důrazný Smíšek, který před domácím bekem přizvedl míč, který zapadl do branky - 4:1. V 56.minutě hodili domácí rychlý aut po levé straně, přišel centr po zemi na vápno a domácí hráč to trefil z voleje k tyči nahoru - 5:1. O tři minuty později to zkusil domácí záložník z dobrých 27 metrů a trefil pod horní tyč - 6:1.  V 67.minutě se dostal za naší obranu domácí hráč a sám na golmana proměnil svou šanci - 7:1. Totéž předvedli domácí o šest minut později a bylo to 8:1. V 80.minutě se trefil domácí hráč z osmi metrů pod břevno a upravil na konečných 9:1.
Datum vložení: 1. 5. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 5. 2016 0:00