Sokol Popovice - Sokol Přestavlky 1:0 (0:0)

so 23.9.2017 v 16.30 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Slavomír Staško(Vlašim)- František Brýl(Vlašim), Jiří Lupač(Velíš).

Sestava: 69 M.Šach - 2 Tauer, 4 P.Pantoflíček, 5 Kondáš, 6 Pfeffer - 3 Moravec, 7 Kačírek, 11 Benák, 10 Kroulík - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídal: 13 J.Pantoflíček(87.min Benáka). Připraven: 12 Lapka.

Ve vyrovnaném utkání nebylo příliš šancí, ale hezké kombinační akce předváděli zejména naši hráči, jen to zakončení se vůbec nedařilo. V 17.minutě dostal míč do běhu do levé strany P.Mrázek, ale jeho střela prošla podél celé brány vedle. O osm minut později měl podobnou příležitost Kroulík ale i ten mířil vedle. O minutu později utekl svému strážci P.Mrázek ale střelou z pravé strany trefil jen nohy golmana a byl z toho jen roh. Ve stejné minutě  přišel zleva centr, Pohůnek prsama nabil Benákovi, ale ten minul bránu. Ve 41.minutě zahrozili domácí ale střela z deseti metrů byla zblokována jedním z našich beků na roh. O dvě minuty později předvedli hezkou narážečku P.Mrázek s Kroulíkem, přišla přihrávka po zemi zpět na volného Kačírka ale tomu volej naprosto nevyšel a vysoko minul bránu domácích. V druhém poločase se hrálo víceméně od vápna k vápnu ale šance na gól nepřicházeli. V 75.minutě dostal pas do pravé strany kapitán domácích a střelou z osmi metrů prostřelil Šacha a domácí šli do vedení 1:0. V 82.minutě prošel jako tank až do vápna Benák, ale z šesti metrů          přestřelil branku domácích. V 89.minutě měl šanci z trestného kopu Kačírek, ale i ten přestřelil. Domácí ještě v téže minutě nastřelili tyč naší brány. Naši hráči tlačili i v přidaných třech minutách, ale domácí odolali i když rozhodčí mohl písknout penaltu na domácí, když byl sražen ve vápně Kondáš.

Datum vložení: 24. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 24. 9. 2017 0:00
Autor: Sokol Přestavlky