Sokol Přestavlky B - FK Soběhrdy B 1:1 (0:0)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 21.09.2014, 14:00 hodin.

P. Pantoflíček.

Sestava:
17 Toman - 2 A. Bursík (C) - 5 Kužel, 3 M. Pohůnek, 4 Z. Drazdík - 10 Velebil, 7 Kroulík, 8 Růžička, 9 J. Drazdík I. - 11 M. Mikulanda, 6 Pfeffer.

Střídali:
12 Vašák (4. minuta M. Mikulandu), 13 D. Pohůnek (37. minuta Pfeffera), 14 P. Pantoflíček (46. minuta Vašáka).

Domácí předvedli zlepšený výkon oproti minulým zápasům a hosty nepouštěli k ničemu vážnému. Sami se pokoušeli zakončovat akce i střelbou ze střední i větší vzdálenosti. Bohužel mokřejší terén zavinil, že střely neměly potřebnou razanci nebo utíkal míč příliš rychle od nohy. Po bezbrankovém poločase se domácí přece jen dočkali, když v 58. minutě vysunul krásnou přihrávkou Růžička P. Pantoflíčka a ten podél gólmana se nemýlil a poslal domácí do vedení - 1:0. Ten samý hráč se dostal za záda obrany hostí ještě jednou, ale trefil jen nohy gólmana Soběhrd. Přestavlčtí měli několik rohů, přímých volných kopů, ale přesné zakončení chybělo. Čtyři minuty před koncem zahrozili hosté rychlým jednoduchým  útokem, ale domácí stačili odvrátit. Pak ale vzápětí po dlouhém autu utekl rychlý útočník hostí po levé straně, Kužel ho ve vápně podrazil a hosté srovnali z nařízené penalty. Domácí pak museli odvracet dva nebezpečné rohové kopy, a protože ani ze dvou rychlých protiútoků domácích nic nebylo, skončilo utkání remízou 1:1.
Datum vložení: 21. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 21. 9. 2014 0:00