Sokol Přestavlky B - Jawa Pecerady B 5:0 (3:0)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 07.06.2015, 14:00 hodin.

Sestava:
1 Barchanski - 2 A. Bursík (C), 3 Bílek, 4 Z. Drazdík, 5 J. Drazdík,  6 P. Pantoflíček, 7 J. Mikulanda, 8 M. Pohůnek, 9 L. Bursík ml., 10 Brambora, 11 M. Mikulanda.

Střídali:
14 Biroš (46. minuta L. Bursíka), 13 Vorálek (58. minuta Bílka).

Domácí podali velmi dobrý kolektivní výkon, předvedli hezké kombinační akce už od obránců a hostům z Pecerad nedali příliš prostoru a nepouštěli je ani před svou branku. V 32. minutě zakončil kombinační akci domácích J. Mikulanda - 1:0. O čtyři minuty později Brambora posadil  míč z rohového kopu na hlavu nabíhajícího M. Pohůnka a ten ho usměrnil přes celou bránu do sítě - 2:0. V 37. minutě vypíchl míč obránci Pecerad M. Mikulanda a své sólo s přehledem zakončil - 3:0.  V 54. minutě rozehráli domácí roh nakrátko a po přiklepnutí se trefil pod břevno A. Bursík - 4:0. Pak domácí zvolnili, příliš dlouho drželi míč a často ho ztráceli a tak se hosté dostávali před naší bránu častěji, ale bránu netrefovali ani z nadějných standardních situací. V poslední minutě se ještě trefil Brambora do pravé šibenice peceradské brány a upravil na konečných 5:0.
Datum vložení: 7. 6. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2015 0:00