Sokol Přestavlky B - Sokol Neveklov B 4:1 (1:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 05.04.2015, 14:00 hodin.

M. Pohůnek 2, Z. Drazdík a J. Mikulanda.

Sestava:
1 Barchanski - 3 A. Bursík (C) - 5 Kužel, 6 Tomíček, 4 Z. Drazdík - 10 Růžička, 2 P. Pantoflíček, 7 Kroulík, 9. J. Drazdík - 11 M. Mikulanda, 8 M. Pohůnek.

Střídali:
16 D. Pohůnek (18. minuta Růžičku), 13 J. Mikulanda (46. minuta Tomíčka), 12 Seidl (63. minuta M. Mikulandu), 15 L. Bursík ml. (75. minuta M. Pohůnka), 14 J. Pantoflíček (78. minuta J. Drazdíka).

Připraveni:
17 Toman.

Ve 13. minutě faulovali neveklovští ve vápně M. Pohůnka, který z nařízené penalty otevřel skóre zápasu - 1:0. O dvě minuty později zahráli hosté kolmici za naší obranu a jejich rychlý útočník podél Barchanského vyrovnal - 1:1.  V druhé části hry získávali s postupem času více ze hry domácí a rodily se šance. V 52. minutě srazil ve výskoku hostující hráč našeho D. Pohůnka ve vápně a tak musel rozhodčí pískat pokutový kop. Ten s jistotou proměnil M. Pohůnek - 2:1. Mladý D. Pohůnek měl stejně jako v první půli gólovku, ale ani jednou gól nedal. Několik střel domácích ze střední a větší vzdálenosti míjelo bránu Neveklova až střela Z. Drazdíka měla razanci a přesnost - 3:1. V 80. minutě završil skóre zápasu J. Mikulanda - 4:1. Některé akce zejména v druhém poločase byly pohledné ze strany domácích a tak dvacítka diváků byla nakonec spokojena s výsledkem i s výkonem béčka Přestavlk.
Datum vložení: 6. 4. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2015 0:00