Sokol Přestavlky B - Sokol Ostředek 1:5 (0:5)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - Ne 27.9.2015 v 15 hodin.

Branka:
M.Mrázek

Sestava: 1 Bachanski - 9 M.Novák - 15 Šach, 6 Tomíček, 8 Seidl - D.Pohůnek, 7 Kroulík, 10 P.Pantoflíček, 4 Pfeffer - 5 L.Bursík ml., 11 M.Mikulanda(C).
Střídali: 2 M.Pohůnek(11.min Pfeffera), 12 M.Mrázek (46.min M.Nováka), 14 Krejča(61.min D.Pohůnka).

Už v 8.minutě měl domácí L.Bursík čistou gólovku, ale míč poslal vysoko nad branku hostí. Ve 12.minutě měli čistou šanci na gól hosté ale nastřelili jen Barchanského v brance domácích. O minutu později dostal útočník hostí kolmici za naší obranu a střelou podle brankáře poslal hosty do vedení - 0:1. V 19.minutě mohlo být vyrovnáno, ale centr z pravé strany od Pantoflíčka zakončoval Mikulanda jen vedle brány Ostředka. O minutu později fauloval v našem vápně Šach a z nařízené penalty zvýšili hosté na 0:2. O pět minut později přišel centr hostí do našeho vápna, hlavičkoval Pantoflíček ale jen do vlastní brány - 0:3. V 30.minutě udělala domácí obrana kardinální chybu a hosté trestali - 0:4. Minutu před poločasem a dlouhém nákopu hostí za naší obranu skórovali hráči Ostředka popáté - 0:5. Po změně stran se hra vyrovnala a hosté už domácí tolik nezlobili. V 66.minutě dostal kolmici od M.Pohůnka za obranu hostí hbitý M.Mrázek a podél golmana skóroval - 1:5. Ve vyrovnaném druhém poločase mohli naši ještě snížit, ale branku ne a ne trefit.V 83.minutě měli čistou gólovku hosté, ale Barchanski vyrážel nohou na rohový kop. V podprůměrném zápase tak jasně zvítězili hráči Ostředka.
Datum vložení: 28. 9. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 9. 2015 0:00
Autor: Ing. Radek Novák