Sokol Přestavlky B - Sokol Poříčí B 5:5 (2:3)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 19.10.2014, 14:00 hodin.

Kroulík, L. Bursík ml., Matoušek, M. Pohůnek, J. Mikulanda.

Sestava:
17 Barchanski - 2 A. Bursík (C), 3 L. Bursík ml., 4 Z. Drazdík, 5 Kužel, 6 Tomíček, 7 Kroulík, 8 M. Pohůnek, 9 D. Pohůnek, 10 J. Drazdík I., 11 Růžička.

Střídali:
12 J. Mikulanda (46. minuta D. Pohůnka), 13 Brambora (46. minuta J. Drazdíka), 15 Matoušek (46. minuta L. Bursíka), 14 Seidl (50. minuta Kužela).

Zápas s vedoucím mužstvem tabulky začali dobře domácí. V 10. minutě poslal nádhernou kolmici za obranu J. Drazdík, za míčem vystartoval Kroulík, utekl poříčským obráncům a podél gólmana suverénně zavěsil - 1:0. O tři minuty později ukázali hosté něco podobného. Kolmici za obranu Přestavlk využil rychlonohý hráč hostí a šanci kdy šel sám na brankáře využil - 1:1. Ve 21. minutě špatně vykopl domácí gólman, hosté toho využili a šanci proměnili ve vedoucí gól - 1:2. Ve 29. minutě zahráli hosté nedůraznou malou domů, míč sledoval důsledně J. Drazdík a gólman udělal chybu, míč se ze souboje odrazil k volnému L. Bursíkovi ml. a ten ho poslal do odkryté brány - 2:2. V 37. minutě se trefil poříčský hráč z trestného kopu přes celou bránu za tyč - 2:3. Ve 48. minutě dostal balon doleva Brambora, jeho přihrávka přes hřiště doprava našla naběhnuvšího Matouška, ten obraně hostí utekl a prostřelil brankáře - 3:3. O čtyři minuty později nepohlídala obrana domácích svou pravou stranu a míč, který tam putoval, dostal úplně volný hráč Poříčí a přes bránu lehce skóroval - 3:4. V 71. minutě dostal míč do běhu rychlý Matoušek, udělal kličku brankáři, ale ten jej podkopl, dostal jen žlutou kartu a kopala se penalta. Tu s jistotou proměnil M. Pohůnek - 4:4. O dvě minuty nesebral míč do ruky gólman Barchanski, míč mu upíchl do levé strany hostující hráč a pak pohodlně skóroval do odkryté brány 4:5. V hektickém závěru chtěli rozhodnout domácí i hosté, ale gól dali jen domácí, když po levé straně utekl Brambora, přihrávkou našel před bránou J. Mikulandu a ten vyrovnal - 5:5. Domácí se pokoušeli zvrátit výsledek ve svůj prospěch, ale koncovka nebyla přesná. Stejně tak mohli rozhodnout zápas hosté, ale Barchanski dvakrát vyrážel a jednou mu hráč, který byl před ním sám poslal míč do náruče. S konečnou remízou tak byli spokojeni domácí i hosté.

Datum vložení: 19. 10. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2014 0:00
Autor: Ing. Radek Novák