TJ Mír Jablonná - Sokol Přestavlky B 3:1 (3:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 11.10.2014, 16:00 hodin.

Branka:
M. Pohůnek.

Sestava:
17 Barchanski - 2 A. Bursík (C) - 5 J. Drazdík I., 3 P. Novák, 4 Z. Drazdík - 10 Růžička, 6 Tomíček, 8 M. Pohůnek, 7 Kroulík - 11 Seidl, 9 Matoušek.

Naši v jedenácti propadli v Jablonné jen v první půli, kdy drželi dlouho balon, časté ztráty míče v poli posadili na koně domácí. Už v 8. minutě ztratil míč M. Pohůnek, domácí hráč napřáhl ke střele ze čtyřiadvaceti metrů, gólman Barchanski prudkost střely podcenil a nad jeho rukama skončil míč v síti - 1:0. Ve 20. minutě odčinil svou chybu M. Pohůnek a trefil se z trestného kopu - 1:1. V 35. minutě neodkopl z naší brankové čáry vedle branky míč A. Bursík, chtěl míč pokrýt, domácí útočník ho oběhl, nahrál na malé vápno na spoluhráče, pro kterého nebyl žádný problém ho poslat do naší sítě - 2:1. O šest minut později napřáhl ke střele z dobrých třiceti metrů domácí hráč, A. Bursík míč líznul hlavou tak, že změnil směr a náš gólman nestačil nic - 3:1. Druhý poločas byl o něčem jiném. Naši dávali míč od nohy, více běhali a pohledně kombinovali. Domácí totiž úplně vyklidili střed hřiště a snažili se jen o dlouhé nakopávané míče dopředu. Naši si tak vytvářeli mnoho šancí na gól, ale to co dokázali zahodit, to nikdo nechápal. Dvakrát se ocitl až před brankářem Kroulík, ale vždy trefil jen gólmana, v jedné minutě zahodil svou gólovku Seidl, z dorážky se netrefil ani Růžička ani Pohůnek. Pak střílel dvakrát nepřesně Matoušek, nádherně si připravil šanci Růžička na hranici trestňáku, ale trestuhodně přestřelil domácí bránu. I další pokusy ze střední a větší vzdálenosti končili z kopaček našich hráčů vedle brány domácích. Když se netrefili ani domácí skončilo utkání 3:1 pro domácí.

Datum vložení: 12. 10. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 10. 2014 0:00