Výsledky a zhodnocení 2. ročníku "Memoriálu Jana Žížaly", který se konal 2. srpna 2014.

Sokol Přestavlky - SK Olbramovice 1:2 (0:1)

Petr Malíř (Čtyřkoly) - Martin Macháček (Čerčany), Miloslav Vonášek-laik (Čerčany).
Sestava:
1 Bečvář - 2 Kondáš - 12 Pivoňka, 13 A.Bursík, 5 J.Mikulanda - 9 Matoušek, 8 P.Mrázek (C), 6 Kučera, 10 Brambora - 3 Mastný, 4 P. Pantoflíček.
Střídali:
7 M. Mrázek, 11 Sisel, 15 I. Novák.

V prvním utkání sezóny se tým teprve hledal a olbramovičtí hráči je předčili v přesnosti kombinace a v zakončení. V 39. minutě dostal míč za naší obranu útočník hostí a přesnou střelou podél gólmana otevřel skóre - 0:1. Po přestávce se prosadili také naši hráči. Pěknou kombinaci po levé straně zakončil zpětnou přihrávkou Mastný a Kučera zamířil do sítě 1:1. Obě mužstva pak měla několik slibných příležitostí ke skórování, ale šance zůstaly bez využití. Až v 70. minutě udělal hrubku I. Novák, když si před naším vápnem přehodil hráče hostí, ale míč mu sebral jiný olbramovický hráč a druhou brankou hostí tak nakonec rozhodl zápas - 1:2.

SK Olbramovice -  TJ Meteor Stříbrná Skalice 3:0 (0:1)

Petr Malíř - Martin Macháček, Richard Blahůšek.

Sokol Přestavlky -  TJ Meteor Stříbrná Skalice 3:1 (1:1)

Branky:
Mastný 2, M. Mrázek.
Sestava:
1 Bečvář - 2 Kondáš - 4 P. Pantoflíček, 11Sisel, 5 J. Mikulanda - 7 M. Mrázek, 8 P. Mrázek (C), 6 Kučera, 10 Brambora - 3 Mastný, 9 Matoušek.
Střídali:
13 A. Bursík, 14 J. Drazdík.

Naši hráči podali lepší výkon než v prvním zápase a nakonec to dokázali vyjádřit i gólově. Už v 5. minutě prodloužil centr z pravé strany hlavou M. Mrázek a míč skončil v síti - 1:0. Hosté odpověděli ve 25. minutě. Jejich útok se dostal do pravé strany a následný centr zužitkoval útočník hostí umístěnou hlavičkou k tyči - 1:1. Hned po změně stran přišel krásný centr našich znovu z pravé strany a Mastný se hlavou nemýlil - 2:1. V 65. minutě předvedli naši hezkou kombinaci, kolmice za obranu našla nabíhajícího Mastného a ten se trefil přes celou bránu - 3:1. Naši měli více ze hry, měli i několik dalších šancí po pěkné kombinační hře, která se divákům líbila, ale více gólů už nedali.