Odehraná přípravná utkání a turnaje

V rámci přípravy sehráli naše mužstva několik utkání a turnajů.

V sobotu 6.8.2016 - turnaj v Olbramovicích.

Sokol Přestavlky - Sokol Mezno 3:1 (0.0).

Rozhodčí: Miloslav Novák(Nesvačily)- Karel Berenda(Miličín), Jiří Mikolášek(Týnec n/S.).

Branky: M.Pohůnek, P.Mrázek, Kroulík.

Sestava: Barchanski- P.Pantoflíček - Bečvář, Hájek, M.Mrázek - Tauer, Kačírek, P.Mrázek, Brambora - M.Pohůnek, L.Bursík ml. Střídali: Kroulík, Pfeffer, Figr.

Finále turnaje: Sokol Přestavlky - Sokol Kosova Hora  5:3 (2:1).

Rozhodčí: Novák - Berenda, Mikolášek.

Branky: Kroulík 2, J.Mikulanda 2, P.Mrázek.

Sestava: Barchanski - P.Pantoflíček - M.Mrázek, Hájek, J.Mikulanda, Tauer, Kačírek, Kroulík, Brambora - P.Mrázek, M.Pohůnek. Střídali: Pfeffer, L.Bursík ml.

V sobotu 13.8.2016 - turnaj v Přestavlkách - 4.ročník Memoriálu Jana Žížaly.

Sokol Přestavlky - Slavoj Čerčany  5:1 (4:0).

Rozhodčí: Michal Babický(Divišov) - Karel Berenda(Miličín), Miloslav Novák (Nesvačily).

Branky: P.Mrázek 2, M.Pohůnek, Tauer, D. Šturc.

Sestava: 17 Toman - 6 Kučera - 4 P.Pantoflíček, 2 Sisel, 5 M.Mrázek, 11 Tauer, 7 Kačírek, 16 Kroulík, 10 Brambora - 9 M.Pohůnek, 8 P.Mrázek(C). Střídali: 14 J.Mikulanda, 3 T.Rada, 15 D.Šturc,13 Pospíšil.

V druhém zápase porazili Maršovice Olbramovice až na penalty, když zápas skončil 2:2.

V utkání o 3. místo zvítězili Olbramovice nad Slavojem Čerčany až na penalty, když zápas skončil 4:4.

Ve finále turnaje pak zvítězil domácí Sokol Přestavlky.

Sokol Přestavlky - Sokol Maršovice  3:1 (2:0).

Rozhodčí: Michal Babický - Karel Berenda, Miloslav Novák.

Branky: M.Pohůnek 2, J.Mikulanda.

Sestava: 17 Toman - 6 Kučera - 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora, 5 M.Mrázek,11 Tauer, 7 Kačírek, 16 Kroulík, 14 J.Mikulanda - 9 M.Pohůnek,15 L.Laboutka. Střídali: 13 L.Bursík, 3 Rada, 12 Z.Drazdík.

V pěkném utkání předvedli naši hráči solidní výkon a Maršovice přehráli. Už v 9.minutě chybovali maršovičtí v rozehrávce na půlící čáře a naši šli do brejku ve dvojici,  Kačírek ideálně přihrál M.Pohůnkovi a ten otevřel do prázdné branky skóre - 1:0. O dvě minuty později podrazil ve vápně Maršovic jejich obránce M.Pohůnka a rozhodčí Babický musel pískat pokutový kop. Ten s přehledem proměnil M.Pohůnek - 2:0. V 13.minutě kopal přímý voůlný kop L.Laboutka ale jeho střelu směřující do horního rohu brány bravurně vyrazil golman hostí na roh. Ve 20.minutě se dostal do brejku za obranu hostí L.Bursík, ale místo střely volil kličku brankáři, ale ten mu míč sebral. Ve 44.minutě dostal míč do tahu maršovický útočník v našem vápně míč zasekl a poslal dva naše hráče ,, na párek" a levačkou mířil přesně k tyči - 2:1. V 50.minutě přišla nejhezčí akce zápasu. Na pravé straně dostal míč J.Mikulanda , narazil si ho s Kroulíkem a z voleje trefil přes celou bránu do šibenice 3:1. Turnaj se vydařil přišla i slušná návštěva a líbil se i výkon rozhodčích.