Sokol Přestavlky - Sokol Nespeky B 6:4 (2:3)

so 5.5.2018 v 17 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Petr Konvička(Týnec n/S.) - Jaroslav Cigler(Lštění), Daniel Chmelař(Benešov).

Branky: P.Mrázek 2, Podhorský 2, J.Mikulanda, Kondáš - Pohořelý 2, Jasz, Hamajda.

Sestavy: Přestavlky: 15 M.Šach - 2 Pfeffer, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 13 D.Braný, 7 Kačírek, 6 Podhorský, 3 J.Mikulanda - 8 P.Mrázek(C), 11 M.Mikulanda.

Střídali: 12 J.Pantoflíček(46. Pfeffera), 9 Kroulík(46. M.Mikulandu), 14 J.Drazdík II.(66. Kačírka).

Nespeky B: 33 Hýbek - 2 Straka, 3 Matyášek, 4 P.Rublič, 5 Pohořelý, 6 Hamajda, 7 P.Kadeřábek, 8 J.Kadeřábek, 9 Jasz, 10 Sysel, 11 L.Rublič.

Připraveni: 13 Jíša, 21 Tůma

Utkání bohaté na góly se dobře vyvíjelo pro hosty z Nespek, kteří vedli už 1:3, ale domácí se zvedli, srovnali na 3:3. Hosté pak šli do vedení 3:4, ale domácí v mohutném náporu v konci utkání přidali tři góly a zvítězili hokejovým výsledkem 6:4. Už v 8.minutě po dlouhém autu dorážel nespecký Pohořelý u zadní tyče do sítě domácích - 0:1. O čtyři minuty později zahrávali domácí standardní situaci zleva, míč se odrazil k noze J.Mikulandy a ten pálil přesně k tyči - 1:1. Domácí měli nadějné střelecké pokusy, ale bránu netrefovali. Stejně na tom byli i hosté, ale ti ve 14 minutě po kolmici z levé strany do vápna domácích stříleli podél golmana Šacha a na zadní tyči byl nejdříve nespecký Jasz, který pohodlně doklepával do prázdné brány - 1:2. Ve 40.minutě přišel kiks domácího J.Mikulandy před vlastním vápnem a Pohořelý byl najednou sám před domácím brankářem, kterého lehce prostřelil - 1:3. V poslední minutě první půle kopal domácí Kačírek rohový kop z levé strany a na zadní tyči našel hlavu Kondáše a ten skóroval - 2:3. V 62.minutě vyhrál osobní souboj před vápnem hostí J.Pantoflíček, prošel téměř až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Podhorského, který nekompromisně zavěsil - 3:3. V 67.minutě byl minutu na hřišti střídající domácí J.Drazdík II. a hned dostal ideální přihrávku od J.Mikulandy, střílel přes celou bránu ale trefil jen levou tyčku nespecké brány. O dvě minuty později se povedla hostům kombinační akce po levé straně, domácí odvrátili jen za vápno a nespecký Hamajda poslal tvrdou ránu k tyči - 3:4. V 72.minutě předvedl domácí Podhorský samostatnou akci, obešel dva protihráče a z levé strany z třinácti metrů se trefil pravačkou přes celou bránu přesně k tyči - 4:4. V 82.minutě hry poslal Podhorský pěkným pasem do pravé strany do úniku P.Mrázka, ten utekl obráncům a podél golmana skóroval - 5:4. V 89.minutě zahráli rohový kop nakrátko Podhorský s P.Mrázkem, Podhorský unikl po brankové čáře a nalil zpět P.Mrázkovi, který prudkou ranou prostřelil vše před sebou a uzavřel tak gólové hody tohoto střetnutí.

Datum vložení: 8. 5. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 5. 2018 0:00
Autor: Sokol Přestavlky