Statistické zhodnocení podzimní části sezóny 2014/2015

Statistické zhodnocení podzimní části sezóny 2014/2015 A mužstva, B mužstva a dorostu.

Dorost

Náš dorost jako nováček okresního přeboru dorostu se teprve hledá a sehrává. Hráči jsou totiž z několika okolních klubů a tak zatím sbírají především zkušenosti. Po podzimu je zatím na 8. místě tabulky z 10 mužstev.

Celková bilance:         9     2-1-6    33:35    7 bodů (-5)
Bilance doma:            4     1-0-3     20:13    3 body (-9)
Bilance venku:            5     1-1-3    13:22    4 body (+4)

O celkových 33 branek se rozdělili:
8 - Páko, 6 - Kuželka, 5 - Židík, 3 - Murgač, Tauer a J. Drazdík II., 1 - D. Pohůnek, Vorálek, J. Drazdík I., Kačírek a 1 vlastní.

Béčko

B-týmu se vcelku dařilo a dopadl nakonec nejlépe z našich třech mužstev. Nepodařilo se mu utkání v Úročnici, kde si nechal dát 6 gólů a ještě mu domácí nakopali. Prohrál i v Peceradech, kde se zranil Lapka a vzápětí druhý bek Kužel a domácí dokázali využít rozpadu naší obrany a otočili z 0:1 na 2:1. Třetí prohra přišla v Jablonné, kdy po půli 3:1 měli naši hráči celou druhou půli výraznou převahu, ale to co dokázali zahodit, nechápal nikdo, kdo byl přítomen na hřišti. To byly jediné tři porážky, doma k tomu tři remízy a 2 vítězství doma a 3 vítězství venku. V tabulce IV. třídy A je zatím na 7. místě z 12 mužstev.

Celková bilance:         11    5-3-3    30:29      18 bodů (+3)
 Bilance doma:             5    2-3-0    17:14        9 bodů (-6)
 Bilance venku:             6   3-0-3     13:15       9 bodů (+9)

2 - J. Pantoflíček, P. Novák
1 - Lapka, M. Mrázek, Bečvář a L. Bursík st.

O 30 branek se podělili:
6 - M. Pohůnek, 4 - J. Mikulanda a Matoušek, 3 - Brambora, 2 - J. Drazdík I., Kroulík, P. Pantoflíček, 1 - Pfeffer, Seidl, L. Bursík ml., M. Mrázek, Růžička, Bečvář a J. Pantoflíček.

Áčko

A-tým v elitní soutěži okresu, okresním přeboru předváděl dobré ale i špatné výkony. Mužstvo však trpělo především nedostatkem hráčů. Dlouhodobě je zraněn M. Mrázek a kádr je příliš úzký tak musel trenér využívat hráče B-mužstva, především na lavičku. Doma prohráli až ve dvou posledních zápasech s třetím Jankovem a prvními Maršovicemi a po vyrovnaných zápasech. Venku naopak získali naši hráči jen jedno vítězství v Jírovicích a dvě plichty (v Načeradci a ve Struhařově). Po podzimu jsou na 10. místě ze 14 mužstev.

Celková bilance:         13    4-4-5    17:22     16 bodů (-2)
Bilance  doma:             6    3-1-2    10:8       10 bodů (-8)
Bilance  venku:            7     1-3-3     7:14       6 bodů (+6)