FC Křivsoudov - Sokol Přestavlky 1:3 (1:3)

Mistr. zápas okresního přeboru - Ne 4.10.2015 v 16.00 hod.

P.Mrázek, Kondáš, Braný.

Sestava:

1 Bečvář - 6 Kučera - 3 J.Mikulanda, 2 Kondáš, 4 F.Jendele - 11 D.Braný, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 10 Brambora - 9 D.Jendele, 5 M.Pohůnek.

Střídali: 12 M.Mrázek (M.Pohůnka), 13 Tauer (P.Mrázka), 14 M.Mikulanda(D.Jendeleho), 15 L.Bursík ml.(M.Mrázka).

Utkání začalo zostra a už v 7.minutě šli domácí do vedení po gólu Sedláčka. O minutu později vrátil míč přes sebe rovnou do domácí branky P.Mrázek a bylo vyrovnáno 1:1. Naši dokonale využili své příležitosti a tak v 21.minutě poslal naše mužstvo do vedení svou brankou Kondáš - 1:2. Domácí Křivsoudov si přitom vytvořil už v 19.minutě dvě velké gólové šance ale obě likvidoval skvělý Bečvář. Když pak využil přihrávku F.Jendeleho v 28.minutě hry D.Braný a zvýšil naše vedení na 1:3, zdálo se, že naši budou klidnější a pozornou hrou vedení udrží. Domácí se však hodně snažili, ale naše obrana v čele s  velmi dobře hrajícím Kučerou domácím už skórovat nedovolila. Když už se domácí přece jen dostali za naší obranu vše kontroloval výborným výkonem golman Bečvář.

Datum vložení: 5. 10. 2015 0:00