FK Soběhrdy - Sokol Přestavlky 1:1 (0:1)

so 28.4.2018 v 17 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Roman Irion(Vlašim) - František Brýl(Benešov), Tomáš Říha(Vlašim).

Branka: Kondáš.

Sestava: 15 M.Šach - 2 Pfeffer, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 13 D.Braný, 7 Kačírek, 6 Podhorský, 3 J.Mikulanda - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídal: 11 Moravec(46. Pfeffera), 12 Stejskal(79. Podhorského).

Připraven: 16 J.Pantoflíček.

Na značně nerovném terénu byla kontrola míče velkým problémem. Naši hráči byli lepším týmem a daleko více kontrolovali míč. Jenže střely z první, nebo po přiklepnutí byly nepřesné a to i vinou právě nerovnosti terénu. Už v 5.minutě zahrával z pravé strany přímý volný kop Brambora, jeho centr na zadní tyč hlavičkoval Kondáš ale jen vedle pravé tyče domácí brány. V poslední minutě první půle, se zdařila kombinace našich a do pravé strany dostal ideální přihrávku Kondáš, potáhl míč a podél golmana zkušeně skóroval - 0:1. Hned z protiútoku dostal míč do levé strany domácí kanonýr Bártík, předběhl našeho beka a podél celé brány jen těsně minul. V 51.minutě po centru domácích z levé strany překopl domácí záložník z pěti metrů naší bránu. V 53.minutě hráli domácí beci na ofsajd, jenže Braný vybíhal ze zadní linie a šel sám na brankáře domácích, udělal mu kličku doleva ale míč mu od nohy utekl a domácí odvrátili do bezpečí. V 78.minutě chyboval domácí stopér a P.Mrázek šel sám a přehodil domácího brankáře, jenže bek domácích stačil míč padající do brány vykopnout.  V 81.minutě přišel ze strany domácích nákop z levé strany do našeho vápna a střídající Murgač prostřelil až do sítě - 1:1. O minutu později zaútočili naši a zahrávali nakonec přímý volný kop Kačírkem. Jeho centr do vápna domácí odrazili k noze J.Mikulandy ale jeho volej šel vysoko nad bránu. Šanci na vítězný gól měl ještě Kondáš, který obešel dva protihráče ale na třetím už ve vápně domácích ztroskotal.

Datum vložení: 29. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Sokol Přestavlky