So 2.4.2016 v 16.30 hod - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Václav Švejda(Vlašim) - Jiří Frydrychovský(Benešov), Nerad(Jankov).
Branka: Brambora.
Sestava: 17 Bečvář - 6 Kučera, 5 Kondáš - 4 P.Pantoflíček, 2 M.Mrázek - 11 Tauer, 7 Kačírek, 10 Brambora, 3 Veselý - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 12 J.Drazdík(88.min Veselého),  14 D.Pohůnek(90.min M.Pohůnka).

Na příšerném hřišti a za silného větru se hrálo derby v Soběhrdech. Už v 6.minutě zkoušel štěstí střelou z dobrých pětatřiceti metrů a po větru Brambora, ale střela skončila jen nad břevnem domácí brány. Naši měli malinko více ze hry, ale k zakončení se nedostávali, stejně jako domácí. V 31.minutě zahrávali naši přímý volný kop ze středového kruhu. Brambora poslal míč s přispěním větru až na brankáře domácích, ten zaváhal a míč mu proklouzl do sítě - 0:1. O minutu později dostal dlouhý míč za obranu domácích na pravou stranu P.Mrázek, přihrávkou do levé strany hledal nabíhajícího M.Pohůnka, ale ten těsně před brankářem domácích míč nestihl. V 34.minutě centroval z pravé strany Brambora, za obranu domácích si zaběhl Kondáš, ale v běhu nestačil hlavou míč tečovat na bránu. Naši pak využili silný vítr a zejména tři rohové kopy směřující do brány z kopačky Brambory odvraceli domácí beci a golman jen s námahou. V druhém poločase se zlepšili domácí v kombinaci a hrozili po kolmicích za naší obranu nebo prudkými centry před naší bránu ze stran hřiště. V 54.minutě šel centr z levé strany na vzdálenější tyč ale domácí hráč hlavou minul šibenici naší brány o metr. O pět minut později se situace opakovala a domácí hráč byl tentokrát přesný a hlavou se trefil přesně a stav vyrovnal - 1:1. V 62.minutě kopali naši trestný kop z levé strany a Kačírek trefil jen spojnici břevna a tyče domácí brány. V 65.minutě zahrozili domácí, když po kolmici se dostal za naše obránce útočník domácích ale střela skončila vedle tyče naší branky. V 78.minutě mohl rozhodnout v náš prospěch P.Mrázek, když dostal pas za domácí obranu, přehodil domácího golmana, ale i s pomocí větru skončil míč jen vedle brány. Minutu před koncem prošel po pravé straně přes tři hráče mladý Tauer, před vápnem pěkně přiťukl zpět Kondášovi a ten technickou střelou mířil do levé šibenice soběhrdské brány, ale golman stačil míč polapit. Domácí se také snažili zápas rozhodnout, ale ani oni po centrech a rohových kopech úspěšní nebyli a tak skončil zápas asi spravedlivou remízou.

Datum vložení: 3. 4. 2016 0:00