SK Chocerady - Sokol Přestavlky 1:1 (1:0)

Mistr. zápas OP - so 7.11.2015 ve 14 hodin.

Jaroslav Rosenvald(Nespeky) - Zuzana Stibůrková(Benešov), Jurij Židik(laik Chocerady).

Branka: Kondáš.

Sestava: 1 Bečvář - 4 P.Pantoflíček - 8 M.Mrázek, 5 Kondáš, 2 F.Jendele - 11 D.Braný, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda(C), 10 Brambora - 9 M.Pohůnek, 6 D.Jendele.
Střídal: 13 Tauer (35.min Kačírka).

Utkání průměrné úrovně začali lépe domácí. Kolmici za naše obránce dostal rychlý útočník domácích, Bečvář vyběhl a byl přehozen ale míč skončil vedle naší brány. Pak se dlouho hrálo od vápna k vápnu, ale žádné zvláštní zakončení  nebylo vidět ani na jedné ani na druhé straně hřiště. V 16.minutě pálil domácí ostrostřelec R.Filip ale jen nad břevno naší brány, ve 26.minutě předvedl podobnou střelu náš Brambora. Ve 29.minutě předvedl velmi špatný odkop z našeho vápna P.Pantoflíček, míč dostal domácí Filip, míč mu odskočil , odkopnout mohl M.Mrázek, ale dal jen do Filipa a ten měl najednou před sebou jen našeho golmana Bečváře, kterého obstřelil a domácí šli do vedení - 1:0. V 33.minutě unikl po pravé straně rychlý útočník domácích, poslal prudký míč, který však prošel malým vápnem bez povšimnutí hráčů. V 35.minutě si natáhl zadní stehenní sval Kačírek a tak musel na plac mladý Tauer. Naši, kteří nastoupili bez P.Mrázka a Kučery, byli ještě více oslabeni, ale o výsledek byli odhodláni bojovat až do konce zápasu. Minutu před poločasem předvedli naši hezkou kombinační akci po levé straně, zakončoval nakonec M.Pohůnek ale jeho střela přes celou bránu skončila na tyči, odražený míč se dostal na kopačky Kondáše, ten pálil ale jen nad břevno domácí brány. Hned v začátku druhé půle se dostal za naší obranu znovu rychlonohý domácí hráč, ale jeho střela přes celou bránu minula tři tyče. V 64.minutě pálil stejný hráč domácích jen těsně vedle. V 70.minutě trefili domácí břevno naší brány a následnou dorážku vyrážel Bečvář na roh. O dvě minuty později šel domácí rychlík znovu sám ale trefil jen padajícího Bečváře. V 74.minutě zaútočili domácí po levé straně, míč dostal nakonec choceradský Filip přehazoval Bečváře ale ten stačil vytlačit míč nad břevno na roh. V 76.minutě šla kombinace našich po pravé straně, páli M.Pohůnek, domácí bek tečoval a byl z toho jen rohový kop. Pak však přišel centr z levé strany na vzdálenější tyč, hlavičkoval Kondáš a domácí odvraceli z brankové čáry, pomezní Stibůrková však odmávala, že míč přešel celým svým objemem brankovou čáru domácích a tak hlavnímu Rosenvaldovi nezbylo nic jiného než gól uznat - 1:1. Cestu mu však zkřížil domácí Sisel a za to dostal okamžitě červenou kartu. Dvě minuty před koncem mohli rozhodnout zápas domácí. Choceradský rychlý útočník přehodil našeho Bečváře, trefil jen břevno, od něj se míč odrazil do země před brankovou čáru a dobíhající P.Pantoflíček stačil odkopnout pryč. V poslední minutě, střílel náš D.Jendele, trefil také břevno a dorážka P.Pantoflíčka z velkého úhlu šla jen do boční sítě. Utkání tak skončilo remízou. Zápas se fotbalově příliš nelíbil, byl plný faulů a rozhodčímu Rosenvaldovi se vůbec nepovedl. Mimo udělené červené měl zcela určitě udělit po jedné další červené na každé straně.
Datum vložení: 7. 11. 2015 0:00