SK Chocerady - Sokol Přestavlky A 2:0 (0:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 13.09.2014, 17:00 hodin.

1 Bečvář - 2 I. Novák - 6 Kučera, 9 Kondáš, 5 Pivoňka - 4 J. Mikulanda, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 10 Brambora - 3 Mastný, 11 M. Pohůnek.

Střídali:
12 Matoušek (50.min Pohůnka).

Připraveni:
13 Z. Drazdík, 14 J. Drazdík I.

Přestavlčtí hráči začali lépe než domácí, ale ani jedno mužstvo si nevytvářelo gólové šance. Dvě minuty před půlí dostal míč do ulice Mastný, ale jeho střela přes celou bránu skončila jen vedle. O minutu později byl za faul a druhou žlutou kartu a správně udělenou červenou vyloučen domácí hráč. Přestavlčtí ale převahu jednoho hráče v poli nedokázali využít a předvedli tak neefektivní a jalovou hru, že domácí brance nebyli vůbec nebezpeční. Postupné útoky končily nepřesnou přihrávkou a dlouhé centry stačili přestavlčtí jen prodlužovat což v pohodě pochytal gólman domácích. Ti hrozili rychlými protiútoky, ale v zakončení byli stejně jaloví jako hosté. V 58. minutě přišel centr domácích do vápna hostí, těm se nepodařilo ani odkopnout ani odhlavičkovat až se míč odrazil k nohám domácího hráče a tenze sedmi metrů trefil do sítě - 1:0. Hosté tlačili, měli míč na svých kopačkách daleko více než domácí, ale do finální přihrávky či tutovky se nedostávali. Míč je neposlouchal, kazili příliš mnoho nahrávek a ani z trestných kopů domácí branku neohrozili. V poslední minutě zápasu rozehrávali hosté trestný kop z půlky hřiště. Místo dlouhého balónu do vápna domácích zvolili Kačírek s Mastným hru nakrátko domácí jim míč sebrali a v šesti se pustili na bránu hostí, míč zleva přišel na pravou stranu na malé vápno a tam samotný domácí hráč lehce doklepl do brány - 2:0. Přestavlčtí hráči předvedli naprosto bezradný výkon, velice neefektivní, se zdlouhavou rozehrávkou a bez zakončení. Velice podprůměrný výkon celého mužstva nemohl jinak skončit než ostudnou porážkou.
Datum vložení: 13. 9. 2014 0:00