Slavoj Čerčany - Sokol Přestavlky 1:2 (0:0)

so 15.9.2018 v 16.30 hod - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice) - Tomáš Kramný (Benešov), Miloslav Novák(Nesvačily).

Branky: D.Braný, Novotný.

Sestava: 1 M.Šach - 11 Sisel, 12 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 2 Kroulík, 13 D.Braný - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 14 Moravec(22. Sisla), 5 Kučera (60. Kačírka), 15 Novotný (67. Pohůnka), 17 J.Pantoflíček(89.J.Mikulandu).

Očekávané derby se hrálo za krásného počasí na pěkném trávníku a za krásné návštěvy asi 170 diváků. Už ve 4.minutě dostal pas za naší obranu čerčanský Čeljustka, šel sám, ale mířil jen vedle brány. V 17.minutě přišel centr našich z levé strany, hlavičkoval Pohůnek, brankář domácích míč tečoval konečky prstů a ten skončil na tyči, dorážku přestřelil nad břevno J.Mikulanda. V 38.minutě poslal z půlky špatnou malou domů P.Mrázek, míč doběhl domácí Čeljustka ale skvěle ho vychytal golman Šach. Dvě minuty po zahájení druhého poločasu přišel centr našich z pravé strany, domácí bek chyboval a míč dostal úplně volný D.Braný, který nezaváhal a poslal míč do sítě - 0:1. V 58.minutě utekl naší obraně znovu Čeljustka, ale Šach jeho střelu vyrazil nohama. O minutu později přišel závar v pokutovém území čerčanských, naši měli dvě šance,. které nakonec skončily nastřelenou tyčí od P.Mrázka. Ještě v téže minutě šel sám na brankáře P.Mrázek ale míč poslal jen vedle brány. V 61.minutě se po kombinaci našich dostal do šance znovu P.Mrázek ale nedal, odražený míč se dostal před J.Mikulandu ale ten trefil jen beka domácích. V 87.minutě zaútočili naši hráči po pravé straně , míč propadl ve vápně k Novotnému, který si dovolil dvě kličky a pak k přední tyči zvýšil naše vedení - 0:2. V 89.minutě přišel na hřiště střídající J.Pantoflíček, zůstal sám ve středovém kruhu, domácí ve snaze zkorigovat výsledek se všichni vrhli do útoku, před naším vápnem míč ztratili a dlouhý nákop na domácí polovinu sledoval jen J.Pantoflíček, šel zcela sám na golmana domácích ale zaváhal a ještě přepadl přes golmana. V 90.minutě měli šanci domácí, po centru do vápna hlavičkoval domácí Topič, ale Šach skvěle vyrážel na roh. V posledním útoku domácích se dostal k míči na pravé straně domácí L.Berka , centrem našel na zadní tyči Hofingera a ten hlavou skóroval na konečných 1:2.

Datum vložení: 22. 9. 2018 0:00
Autor: Sokol Přestavlky