Sokol Chotýšany - Sokol Přestavlky 0:1 (0:0)

so 12.5.2018 v 17 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Pavel Svoboda(Vlašim)- Tomáš Notyčka(Benešov), Lenka Mařincová(Lukavec).

Branka: D.Braný.

Sestava: 15 M.Šach - 3 J.Mikulanda, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček , 2 Lapka - 13 D.Braný, 7 Kačírek, 6 Podhorský, 10 Kroulík - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 11 Moravec(70. Kačírka), 12 J.Pantoflíček(79. Lapku), 14 P.Novák(89.Kroulíka).

Na tvrdém terénu byla chvilkami těžká kontrola míče, ale přesto se kombinační hrou prezentovali především naši hráči. Zakončení však chybělo i když pár střel naše mužstvo předvedlo ale P.Mrázek, Podhorský i Kondáš mířili vedle brány, Kondáš jednou trefil jen náruč brankáře domácích. Domácí se snažili především o dlohé nákopy dopředu za naší obranu, ale obránci je za sebe nepouštěli, nebo dlouhé míče sbíral pozorný Šach. Domácí měli šance zakončit střelbou ale i jejich pokusy byly nepřesné. V druhém poločase se povedla našim kombinační akce , míč dostal na pravé straně před vápnem D,Braný a bez velké přípravy trefil přímým nártem z 22-ti metrů přes celou bránu do horního rohu brány - 0:1. V 67.minutě měli velkou šanci na srovnání stavu domácí, když po minele          J.Mikulandy střílel domácí hráč s číslem 10 , ale M.Šach špičkou nohy vykopával na rohový kop. čtyři rohy domácích pak byly nebezpečné ale domácí míč ne a ne trefit do naší brány. V 69.minutě dostal pas  do pravé strany Kondáš přihrál na levou stranu nabíhajícímu P.Mrázkovi, ten utekl do vápna zasekl ale bomba z jeho pravačky šla vysoko nad bránu. O minutu později mohli rozhodnout naši po rohu z pravé strany, když přetažený míč dostal na nohu Kondáš, ale placírkou trefil jen golmana domácích. Když tak domácí prohrávali stále jen o gól pustili se do náporu, míče létali za naší obranu do našeho vápna, ale nepřesnost domácích hráčů nám výrazně pomohla a naši borci nejtěsnější vítězství v poměru 0:1 uhájili.

Datum vložení: 14. 5. 2018 0:00
Autor: Sokol Přestavlky