Zápas o pohár OFS Benešov - postup Přestavlk do dalšího kola.

1 Šimánek-2 Poupě, 3 Korecký, 4 A. Hanibal, 6 Kuthan, 7 Šícha, 9 Říha, 10 Žarnecki, 14 Povolný, 15 Straka (K), 16 Filip.

Sestava Přestavlk:
1 Bečvář - 2 Novák I., 3 Mastný, 5 J. Mikulanda, 6 Kučera, 7 Mrázek M., 8 P. Mrázek (K), 9 Bursík A., 10 Brambora, 11 Sisel, 12 Pohůnek.
Střídali:
13 Kroulík, 15 P. Novák.

Už ve 2. minutě unikl domácí obraně Mastný, přihrál Bramborovi ale jeho střela skončila nad. V 9. minutě střílel domácí hráč z trestného kopu, ale trefil jen zeď. Pak měli dvě střely domácí po dlouhých nákopech, ale obě skončily jen vedle branky. V 18. minutě poslal dlouhý pas A. Bursík a důraz prokázal Mastný a poslal přestavlcké do vedení - 0:1. Pak vyzkoušel pozornost domácího gólmana P. Mrázek střelou z půlky, ten však míč s námahou vyrazil na roh. Ve 28. minutě domácí srovnali, když vyraženou střelu vrátil domácí hráč do sítě-1:1. Ve 34. minutě nechali přestavlčtí volného hráče na naší penaltě, ale ten mířil jen nad břevno. 43 minuta přinesla vedení Přestavlk, když po rohu se dostal k vyraženému míči od brankáře J. Mikulanda a z vápna se trefil do sítě - 1:2. V 58. minutě střílel z úhlu Pohůnek, ale jen do náruče gólmana. Domácí srovnali skóre v 62. minutě když nařízenou penaltu proměnil domácí Straka - 2:2. V 73. minutě propadl centr naší obranou, ale výborný Bečvář zachránil. V poslední minutě měl vítězný gól na kopačce Mastný, ale střela z malého vápna byla příliš slabounká. O postupujícím tak rozhodovaly pokutové kopy a hráči Přestavlk byli úspěšnější a poměrem 3:2 postupují do dalšího kopa poháru OFS.
Datum vložení: 18. 8. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák