Sokol Jírovice - Sokol Přestavlky A 1:3 (0:2)

Mistrovské utkání OP - sobota 26.04.2014, 17:00 hodin.

Milan Rezek (Klimětice) – Tomáš Kočí (Vrchotovy Janovice), Martin Kohl (Mstětice).

1 Bečvář – 6 Kučera, 4 P. Pantoflíček, 3 Berka, 5 J. Mikulanda – 9 M. Mrázek, 8 P. Mrázek (kapitán), 7 Kačírek, 10 Brambora – 2 Mastný, 11 Pohůnek.

Střídali:
13 M. Mikulanda (74. minuta Mastného), 12 Velebil (83. minuta M. Mrázka).

Branky:
Mastný, Kačírek, Pohůnek.

Zápas začali lépe naši hráči, když déle drželi míč a první se také dostávali do gólových šancí. Dvakrát to byl Mastný ale ani hlavou ani nohou se netrefil. Až v 19. minutě zaběhl na kolmici za obranu a podél vybíhajícího brankáře otevřel skóre – 0:1. Ve 34. minutě využil kiksu domácího stopera Kačírek, obešel i gólmana a pohodlně zavěsil – 0:2. Domácím se nedařila kombinace a tak začali posílat dlouhé centry před naší bránu. Dvakrát nechala naše obrana domácího kapitána úplně volného, ale ten naštěstí minul naší branku jak hlavou, tak nohou. Po změně stran se dařilo našim držet míč déle na svých kopačkách, ale třetí gól ne a ne dát. P. Mrázek trefil v 59. minutě jen břevno. Jírovičtí se pokusili o zvrat, ale proti byl náš gólman Bečvář, když dvakrát vyrážel přízemní střely a trestný kop vyrážel téměř ze šibenice. V 67. minutě domácí přece jen snížili, když pohotově z otočky ze šestnácti metrů se trefil domácí hráč k tyči – 1:2. O tři minuty později kopal volný přímý kop z naší půle Kučera až na hranici domácí šestnáctky, hlavou loboval Pohůnek a nepozorný domácí gólman couval marně – 1:3. Naši hráči pak s přehledem udrželi příznivé skóre a jako tým předvedli pěkný, ukázněný výkon a tři získané body jsou naprosto zasloužené.

Datum vložení: 27. 4. 2014 0:00