Sokol Maršovice - Sokol Přestavlky A 5:0 (1:0)

Mistrovské utkání OP - neděle 13.04.2014, 16:30 hodin.

17 Toman - 2 Sisel - 4 P. Pantoflíček, 6 Kučera, 3 J. Mikulanda - 9 M. Mrázek, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek – kapitán, 10 Brambora - 11 Pohůnek, 9 Blokeš.

Střídali:
13 A. Bursík (58. minuta Sisla), 12 Velebil (69. minuta Kačírka).
Připraveni:
1 Bečvář, 14 Berka.

Po vyrovnané hře v poli se už v 8. minutě nedohodl gólman Toman s Mikulandou, ten míč ve skluzu posunul před prázdnou naší branku a domácí útočník mohl pohodlně skórovat – 1:0. Domácí po gólu byli mírně lepší a ve 14. minutě zmařil jejich tutovku gólman Toman. Ve 32. minutě neudržel střelu domácích Toman, ale domácí hráč naší branku překopl. Ve 38. minutě porazil našeho Blokeše domácí bek ale nařízenou penaltu dal P. Mrázek jen do tyče. Ve 44. minutě po centru z pravé strany doklepával u tyčky Blokeš, ale trefil jen ruce gólmana domácích. Po změně stran domácí nastřelili ruku našeho obránce, rozhodčí nařídil pokutový kop, ten domácí proměnili a v 50. minutě to bylo 2:0. V 58. minutě se zranil Sisel a nahradil ho A. Bursík. V 69. minutě musel být střídán zraněný Kačírek Velebilem a organizace naší hry se zcela rozpadla. Mnoho nepřesností v rozehrávce, příliš snadné ztráty míče okolo půlící čáry vedli k tomu, že domácí se dostávali velmi snadno za naší obranu. V 72. minutě vyrazil Toman jistý gól domácích. Výjimkou byla 76. minuta, kdy dostal míč do běhu Blokeš ale trefil jen vybíhajícího brankáře domácích. Deset minut před koncem šla střela domácích evidentně vedle, trefila však přebíhajícího domácího útočníka, který byl zřejmě v ofsajdu, míč změnil směr do naší sítě - 3:0. O tři minuty později po chybě naší obrany trefil domácí hráč ze šestnáctky - 4:0. V 89. minutě završil jasnou domácí výhru střelecky disponovaný domácí Žížala svou čtvrtou brankou - 5:0.  Naši zklamali, vyrovnanou partii hráli jen 50 minut a to je málo.
Datum vložení: 13. 4. 2014 0:00