Sokol Mezno - Sokol Přestavlky 0:4 (0:2)

Mistr.zápas OP - ne 28.8.2017 v 17 hodin.

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice)-Jiří Frydrychovský a Tereza Doubravová(oba Benešov).

Branky: M.Pohůnek, P.Mrázek, P.Pantoflíček a vlastní.

Sestava: 69 M.Šach - 3 J.Mikulanda, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 2 Tauer - 11 Benák, 7 Kačírek,6 Podhorský, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 16 Moravec(85.Benáka), 10 Novotný(87.P.Mrázka), 13 Lapka(89.Bramboru).

Už v 5.min se povedla kombinace našim po levé straně, prudký centr Brambory před bránu, chyba domácího golmana a vlastní gól domácího beka - 0:1. Domácí stříleli z voleje ve 23.min ale jen vedle brány. Ve 40.min potáhl akci Benák po pravé straně, unikl domácí obraně a před bránou našel volného M.pohůnka, který pohodlně skóroval - 0:2. V 60.min předvedl rychlý protiútok dobře hrající P.Pantoflíček, kolmicí po pravé straně našel nabíhajícího P.Mrázka , který střelou přes celou bránu k tyči zvýšil na 0:3 pro naše barvy. V 70.minutě přišel centr našich z levé strany, hlavičkoval přes celou bránu P.Mrázek a na brankové čáře  dorážel P.Pantoflíček - 0:4. Domácí zahrozili v druhé půli, ale jejich centry ze stran pálili domácí z voleje vedle či nad bránu našich.

Datum vložení: 3. 9. 2017 0:00
Autor: Sokol Přestavlky