Sokol Mezno - Sokol Přestavlky 1:3 (0:3)

Mistr. zápas OP - ne 1.11.2015 ve 14 hodin.

Rozhodčí: Michal Šíma(Benešov)-Jiří Hruška(Struhařov), Pavel Brabenec(Velíš).

Branky: J.Mikulanda 2, M.Pohůnek.

Sestava: 1 Toman - 6 Kučera - 4 P.Pantoflíček, 5 Kondáš, 2 M.Mrázek - 11 D.Braný, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídal: 13 Lapka (87.min Bramboru).

Za slunečného počasí se hrál fotbal naprosto v režii našich hráčů. Domácí příliš nekombinovali, spíše jen kopali dlouhé pasy, ale naši je v pohodě odvraceli. V 3.minutě kopali přímý volný kop domácí, naši odvrátili ale jen k domácímu hráči, který však pálil jen nad bránu. O minutu později zahrávali naši borci dva rohy po sobě a po druhém hlavičkoval M.Pohůnek jen vedle brány. V 6.minutě dostal pas do pravé strany Braný, šikovně našel zleva nabíhajícího M.Pohůnka, který střelou podél golmana domácích otevřel skóre - 0:1. Ve 13.minutě dostal Braný pas do pravé strany znovu, přihrávkou našel na přední tyč nabíhajícího J.Mikulandu, který prostřelil za přední tyč do sítě - 0:2. O dvě minuty později zakombinovali naši také po levé straně, zpětné přiklepnutí přišlo k Bramborovi, ale jeho střelu zblokoval domácí bek na roh. Ve 21.minutě pálil z otočky J.Mikulanda jen těsně vedle. V 35.minutě dostal míč ve vápně domácích po hezké kombinační akci našich P.Mrázek, míč si zasekl, pálil levačkou jen vedle brány. Minutu před poločasovou přestávkou se po neúspěšném útoku domácích dostali naši do rychlého brejku, po pravé straně to byl agilní D.Braný, zleva mu naběhli dva naši hráči, Kučera a J.Mikulanda, který nakonec dostal přihrávku od Braného a zkušeně zavěsil - 0:3.  Ve 47.minutě prožili domácí před svou brankou veliký závar, ale ani tři dorážky do branky míč nedostali. V 75.minutě střílel pohotově, ale těsně vedle M.Pohůnek, který se uvolnil od dvou domácích beků. Domácí příliš nezlobili a tak se hrálo především na polovině Mezna. Pěkná kombinace našich se zdařila v 83.minutě znovu po pravé straně, zpětná přihrávka šla na kopačky Braného, ale jeho střela minula domácí bránu. V 86.minutě vystřelili domácí z osmadvaceti metrů, Toman míč dobře nezachytil, ten mu proklouzl ale jen vedle tyče na rohový kop. V 87.minutě vystřídal vyšťaveného Bramboru Lapka, aby si proklusal po trávníků jen několik metrů. Minutu před koncem naši zaváhali v obraně, a domácí toho využili a zkorigovali tak na konečných 1:3 pro naše mužstvo, které se tak posunulo na 4.místo tabulky.

Datum vložení: 1. 11. 2015 0:00