Mistrovské utkání OP - neděle 03.05.2015, 17:00 hodin.

Miroslav Kromka (Sudoměřice) - Pavel Drnec (Nespeky), Jiří Frydrychovský Benešov).

1 Bečvář - 2 I. Novák - 3 J. Drazdík, 4 P. Pantoflíček, 9 Pivoňka - 5 J. Mikulanda, 7 Kačírek, 6 Kučera, 11 M. Mrázek - 10 Brambora - 8 P. Mrázek (C).

Střídali:
12 Kondáš (52. minuta Kučeru).

Připraveni:
14 P. Novák.

Vcelku vyrovnané utkání, v němž mladý domácí tým se snažil o dlouhé nakopávané míče za naši obranu, kam zabíhali i ve čtyřech hráčích. Naši se snažili více kombinovat a velmi dobrou obrannou činností eliminovali snahu domácích dostat se rychle za naší obranu. Naši podali naprosto disciplinovaný výkon a vyhrávali spoustu osobních soubojů, byli v nich důraznější než domácí. Velmi dobře zahrál na pravém kraji obrany mladý Jirka Drazdík, důrazní byli i Pivoňka, P. Pantoflíček a přehled předvedl i zadní stoper I. Novák. Záložní řada pracovala velmi dobře především dozadu, ale v útočné fázi dokázali naši záložníci míč přidržet a dobře rozehrát. Až ve 20. minutě zahrávali naši borci přímý volný kop z 24 metrů, Kačírek trefil jen zeď, následná střela P. Mrázka skončila jen v náručí domácího gólmana. O minutu později měli šanci domácí, ale hlavička po centru skončila v rukavicích našeho Bečváře. Ve 40. minutě vysunul kolmicí za obranu domácích Brambora Martina Kučeru, který s přehledem přehodil nohy padajícího gólmana domácích a poslal naše mužstvo do vedení - 0:1. Už v 52. minutě musel zraněného Kučeru vystřídat Kondáš a po třech minutách na hřišti si naběhl za obranu domácích, kam dostal ideální přihrávku od Brambory, šel sám a střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi žádnou šanci - 0:2. Domácí se pak snažili, ale centry před naší bránu likvidovali naši hráči hlavičkami či odkopem. Dvakrát musel boxovat míč z našeho vápna s přehledem pozorný Bečvář. Naši hráči však měli také několik pěkných příležitostí před brankou domácích. Hlavička P. Mrázka šla metr a půl vedle, střely Kondáše a J. Mikulandy minuly branku domácích. Nahrávač Pepa Brambora si zpracoval míč na vápně domácích, dostal se však zády k brance a tak přiklepl míč zpět na naběhnuvšího P. Pantoflíčka a jeho pěkný volej skončil jen několik centimetrů nad břevnem domácí svatyně. Stínem utkání bylo vyloučení našeho Kačírka po druhé žluté, kterou mu rozhodčí Kromka udělil za údajné nadávky, které nikdo neslyšel. Po chvilce dohadů na hřišti i mimo něj se utkání dohrálo a důležité tři body putují k nám do Přestavlk.
Datum vložení: 3. 5. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák