Sokol Mezno - Sokol Přestavlky A 2:2 (2:2)

Mistrovské utkání OP - sobota 07.06.2014, 17:00 hodin.

Sestava:
1 Bečvář - 2 I. Novák - 4 P. Pantoflíček, 3 Berka, 5 J. Mikulanda - 7 Blokeš, 6 Kučera, 8 P.Mrázek (kapitán), 10 Brambora - 9 Mastný, 11 Pohůnek.

Střídal:
12 M. Mrázek (70. minuta Blokeše).

Utkání začali lépe domácí, už v 10. minutě dlouhý centr nezvládl křiknuvší si Berka, a tak domácí stačil udělat kličku Bečvářovi a pohodlně zavěsil - 1:0. Vzápětí jsme mohli srovnat, ale zpětnou přihrávku P. Mrázka napálil Pohůnek jen do břevna a míč se odrazil jen od brankové čáry. Ve 12. minutě přihrál Pohůnek na nabíhajícího J. Mikulandu a ten trefil přesně - 1:1. Ve 20. minutě využili domácí chyby Bečváře, který centr nezachytil a tak domácí hráč skóroval hlavou do odkryté branky 2:1. Ve 41. minutě měl šanci Mastný, ale jeho zakončení vykopl domácí bek z branky. V poslední minutě první půle nařídil rozhodčí pokutový kop proti domácím, míč si postavil Brambora a svou jubilejní stou brankou za áčko Přestavlk suverénně vyrovnal - 2:2. V druhé půli měl dvě slibné šance Blokeš, ale ani po pěkné přihrávce ze strany od Brambory ani jeho přímá střela ke změně skóre v náš prospěch nevedla. V 56. minutě vyrážel pěknou střelu domácích Bečvář. Pak měl příležitost Mastný, ale po kličce brankáři promeškal okamžik ke střele. V 70. minutě přeletěl centr našeho Berku, ale domácí hráč jen přestřelil naší branku. V 84. minutě se ideálně rozběhl za obranu domácích M. Mrázek, ale Kučerova přihrávka byla nepřesná. Tři minuty před koncem střílel domácí hráč, ale jeho pěknou střelu vyrážel Bečvář na roh. Nepříliš pohledný fotbal tak skončil asi zaslouženou remízou.
Datum vložení: 15. 6. 2014 0:00