Sokol Nespeky B - Sokol Přestavlky 2:1 (0:0)

ne 8.10.2017 ve 14 hod - mistr.zápas OP

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice)-Jiří Frydrychovský/Benešov), Daniel Chmelař(Pecerady).

Branka: Kačírek.

Sestava: 69 M.Šach - 11 Moravec, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 2 Tauer - 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 6 Kroulík, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídal: 12 J.Drazdík I.(83. Tauera)

V celku vyrovnaném utkání byli o něco lepší domácí Nespeky, ale za první poločas si obě mužstva nedokázala vytvořit vyložené šance. V 13.minutě kopal Brambora přímý volný kop k tyči na zem, ale domácí golman vyrážel na roh. V 16.minutě mířil domácí hráč jen do golmana Šacha a odražený míč poslal          nespecký hráč jen vedle brány. V 34.minutě potáhl míč Mrázek, přihrál Mikulandovi ale ten poslal míč po zemi jen do tyče. V 67.minutě vystřelil domácí hráč míč jen do brankáře Šacha, ten míč vyrazil a další nespecký hráč už trefil bránu - 1:0. O pět minut později poslal Tauer malou domů, nespecký útočník ji doběhl a podél Šacha skóroval - 2:0. V 82.minutě dokázali naši konečně také vystřelit , Kačírkovu střelu ztečoval domácí bek do protipohybu golmana a míč zapadl do sítě - 2:1. Domácví zvýšili úsilí a dostávali se za naší obranu, ale ani dvě naprosté tutovky nedokázali proměnit a tak utkání skončilo 2:1.

Datum vložení: 9. 10. 2017 0:00
Autor: Sokol Přestavlky