Sokol Neveklov - Sokol Přestavlky 1:0 (1:0)

Mistrovské utkání okresního přeboru - So 19.9.2015 v 16.30 hodin.

Petr Konvička(Týnec n/S.) - Martin Balík - laik (Benešov), Miloslav Vonášek(Čerčany)

Sestava:

1 Bečvář - 6 Kučera, 2 Kondáš- 4 P.Pantoflíček, 5 F.Jendele - 11 D.Branný, 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 D.Jendele.

Střídali:

12 M.Mrázek (46. Kučeru), 13 M.Pohůnek(71. P.Mrázka), 15 J.Drazdík(86. F.Jendeleho)

Domácí Neveklov byl lepší v pohybu i kombinaci celou první půli. Dostával se až před naší branku zejména kombinací po stranách hřiště, ale následné centry dokázali naši hráči odvracet. Naši byli dopředu málo nebezpeční a dostávali se před domácí branku jen velmi těžko.Už v 8.minutě dokázali domácí hezky prokombinovat po levé straně, střelu z úhlu vyrazil Bečvář jen k domácímu hráči a ten z voleje prostřelil do naší sítě - 1:0. V 27.minutě se dostali domácí po chytré kolmici do čisté gólovky, ale Bečvář střelu bezpečně lapil. V 32.minutě rozehráli naši borci rohový kop zpětnou přihrávkou na Kačírka ale jeho pěknou střelu vyrážel bek domácích na rohový kop. Čtyři minuty před poločasem kopali naši roh, míč domácí odvrátili zpět k rohu, Brambora centroval na přední tyč, hlavička D.Jendeleho však mířila jen vedle branky domácích. Po změně stran vystřídal Kučeru M.Mrázek a na pravém beku hrál dobře. Naši zvýšili tlak zejména v osobních soubojích a hra se vyrovnala. Přesto měli domácí šanci navýšit vedení v 51.minutě hry, kdy centr z levé strany nedoskočil domácí hráč a druhý u tyče nestačil ve skluzu zasunout. Hra pak upadla do průměru a šancí před oběma brankami bylo poskrovnu. Až v posledních minutách mohlo dojít k rozhodnutí. Nejdříve měli šanci srovnat skóre naši hráči, když se po hezké kombinaci skvěle uvolnil na velkém vápně D.Jendele, ale jeho střelu zblokoval domácí bek jen na roh. O minutu později dostal kolmici za naší obranu neveklovský hráč, zavřel oči a pálil jen dva metry vedle naší brány. Za pěkného slunečného počasí tak domácí uhájili nejtěsnější vítězství 1:0.

Datum vložení: 20. 9. 2015 0:00