Sokol Popovice - Sokol Přestavlky A 1:3 (1:2)

Mistrovské utkání OP - sobota 10.05.2014, 17:00 hodin.

Jiří Hruška (Struhařov) – Karel Černý (Tatouňovice), Jiří Frydrychovský (Benešov)

1 Bečvář – 2 Pivoňka, 3 Berka, 4 P. Pantoflíček, 5 J. Mikulanda, 6 Mastný, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (kapitán), 9 M. Mrázek, 10 Brambora, 11 Pohůnek.

Branky:
Mastný 2, Kačírek.

Střídali:
12 Kroulík (88. minuta Berku), 13 M. Novák (90. minuta Mastného).

Naši hráči potvrdili roli favorita utkání a po zásluze si odvezli všechny body, i když branek mohli nakonec vstřelit mnohem více. Do vedení se naši dostali v 13. minutě po centru a zpětné hlavičce trefil Mastný – 0:1. Domácí vzápětí srovnali, po ztrátě Mikulandy centroval Kašpar a M. Mrázek neuhlídal za sebou útočníka domácích, který hlavou srovnal – 1:1. O pár minut později pádil sám na brankáře Mastný, udělal kličku brankáři, ale jeho střelu stačil gólman vytěsnit na roh. Ve 28. minutě přihrál Brambora Pohůnkovi, jeho centr našel na zadní tyči Mastného a ten potvrdil střeleckou formu – 1:2. Domácí mohli ihned srovnat po rohu, ale Kašparovu hlavičku vyrazil Bečvář na roh. Do šaten jsme mohli přidat ještě jednu branku, ale Mastný své sólo zakončil jen střelou do výborně chytajícího Heřmánka. V druhém poločase kontrolovali naši hráči průběh utkání a domácí k ničemu vážnému nepouštěli. V 61. minutě unikl Mastný, zpětnou přihrávku napálil Brambora, ale domácí odvrátili na roh. V 64. minutě naznačil střelu Pohůnek, stáhl si míč na levačku a vypálil. Gólman jen s námahou vyrážel na roh. Domácí měli pěknou šanci, ale Kašparovu střelu vyrážel Bečvář. V 70. minutě střílel P. Mrázek, brankář domácích vyrazil jen k Pohůnkovi, ale ten branku přestřelil.  Tlak našich sílil a centr Kačírka skončil jen na břevně. Kačírek toužil po gólu a dočkal se v 87. minutě, když z vápna levačkou zavěsil k tyči – 1:3. Naši borci podali velmi dobrý výkon a k hezkým fotbalovým akcím přidali velký kus bojovnosti a zaslouženě si vezou tři body. Potvrdili tak své velmi dobré postavení v tabulce okresního přeboru.
Datum vložení: 11. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák