Sokol Popovice - Sokol Přestavlky A 4:1 (0:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 27.09.2014, 16:30 hodin.

Petr Konvička (Týnec n/S.)- Martin Kohl (Mstětice), Zdeněk Mrázek (Vrch. Janovice).

1 Bečvář - 2 Z. Drazdík, 3 Mastný, 4 Matoušek, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 Kondáš, 10 M.Pohůnek, 11 Sisel.

Střídali:
12 A. Bursík (M. Pohůnka).

Připraven:
15 P. Novák.

V hodně neúplné sestavě drželi obě mužstva bezbrankový stav celý poločas. Domácí měli dvě tutovky, naši hned tři. Dvakrát pohořel Mastný a jedenkrát P. Mrázek. Hned po půli v 54. minutě utekl domácí útočník naší obraně a byl z toho vedoucí gól - 1:0. O pět minut později fauloval v našem vápně domácího hráče gólman Bečvář, byl vyloučen a do branky musel Kačírek z pole. Nařízenou penaltu domácí proměnili v druhý gól - 2:0. V 70. minutě přidali domácí třetí gól a o pět minut později i gól čtvrtý - 4:0. Až v 90. minutě prostřelil vše před sebou Mastný a stanovil tak konečné skóre na 4:1.

Datum vložení: 28. 9. 2014 0:00