Přestavlky u Čerčan

Sokol Postupice - Sokol Přestavlky 2:4 (1:2)

mistr. zápas OP - so 31.3.2018 v 16.30 hodin

Rozhodčí: Milan Macháček(Heřmaničky) - Karel Berenda(Miličín), Tereza Doubravová(Votice).

Branky: Benák 2, Podhorský a P.Mrázek.

Sestava: 17 Šach - 3 J.Mikulanda, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 14 D.Braný, 13 Kačírek, 11 Benák, 6 Podhorský - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 12 Kroulík(66. Podhorského), 16 Moravec(76. Braného), 15 Pfeffer(89. Pohůnka).

Utkání bylo v prvních dvaceti minutách vyrovnané, ale ke střelám ze střední vzdálenosti se odhodlali jen naši hráči. Zkoušel to Benák, Podhorský a Kačírek ale střely se nevešly mezi tyče. V 25.minutě dostal míč do levé strany Mrázek, zasekl a centrem našel ve vápně Benáka ale jeho hlavička mířila jen do náruče  domácího golmana. O minutu později zaváhali naši v rozehrávce na půlící čáře, domácí poslali míč po levé straně na nabíhajícího hráče a ten z třinácti metrů poslal míč při zemi přes bránu k tyči a domácí šli do vedení - 1:0. V 31.minutě našel centr z levé strany Podhorského a ten trefil jen beka domácích. O minutu později už bylo vyrovnáno. Benák našel přihrávkou doleva nabíhajícího Podhorského, ten udělal kličku domácímu brankáři a do odkryté brány zasunul - 1:1. V 36.minutě šel do odkopu domácího stopera Benák, míč vybojoval a šel sám a podél golmana poslal naše barvy do vedení - 1:2. V druhém poločase byli naši lepší v kombinaci, domácí se snažili jen o dlouhé nákopy před naší bránu. V 64.minutě šla naše kombinace do pravé strany na Kačírka, ten přesným centrem našel nabíhajícího Benáka a ten hlavou mířil k tyči - 1:3. O minutu později poslali domácí centr z pravé strany před naší branku, odražený míč však z osmi metrů poslal domácí hráč jen do břevna naší brány. Naši se snažili kontrolovat hru, držet míč co nejdéle. V 82.minutě poslal z velké dálky malou domů Kačírek jenže našel jen rozběhnutého domácího útočníka, který podél Šacha snížil na 2:3. Dvě minuty před koncem se zdařil rychlý protiútok našim hráčům , do levé strany byl vyslán Pavel Mrázek, utíkal domácímu obránci, ale pak míč ve vápně zasekl, byl podražen a rozhodčí musel pískat pokutový kop. Ten s jistotou sám P.Mrázek proměnil a zpečetil tak zasloužené vítězství našich - 2:4.

Datum vložení: 1. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Sokol Přestavlky