Sokol Přestavlky A - Lev Načeradec 2:1 (2:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 03.05.2014, 17:00 hodin.

Josef Hocek (Struhařov) – Jiří Mikolášek (Týnec n/S.), Robert Žarnecki (Benešov).

1 Bečvář – 6 Kučera – 4 P. Pantoflíček, 3 Berka, 5 J. Mikulanda – 9 M. Mrázek, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (kapitán), 10 Brambora – 2 Mastný, 11 Pohůnek.

Střídali:
13 Kroulík (81. minuta P. Pantoflíčka), 12 A. Bursík (90. minuta Pohůnka).
Připraveni:
17 Hopko.

První poločas sehrálo naše mužstvo ve velkém stylu. Drželo míč na svých kopačkách, dobře kombinovalo už od zadních řad a nepouštělo hosty do vážnějších příležitostí. Už v 9. minutě se dostal k odraženému míči Mastný a trefil se k tyči – 1:0. Do této chvíle měli naši hráči tři velmi dobré gólové příležitosti, ale nedokázali je zužitkovat. Pak přišla 22. minuta a na kolmici do vápna si naběhl J. Mikulanda a suverénně zavěsil – 2:0. O sedm minut později se dostal k zakončení Mastný, ale bek hostí srazil jeho střelu mimo branku. Po změně stran se kombinace našich zcela vytratila, chyběla přesná přihrávka, hosté byli pohyblivější a nápaditější. Za to přišel trest. V 69. minutě po kombinaci hostí přišel prudký centr před naší bránu, který trefil prsa našeho obránce J. Mikulandy a míč skončil v naší síti – 2:1. Hráči našeho mužstva se nedokázali zklidnit, dělali spoustu chyb a hosté hrozili a vyrovnání viselo ve vzduchu. Všechno vyvrcholilo v 90. minutě, kdy byl závar před naší brankou enormní a hosté byli od vyrovnání stavu opravdu blízko. Dvakrát se míč vykopával doslova z brankové čáry a třetí pokus pomohl nechtíc likvidovat i hráč hostí, kterého míč zasáhl před brankovou čárou. Velmi důležité vítězství nakonec naši uhájili a získali další tři cenné bodíky do tabulky okresního přeboru.

Datum vložení: 3. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák