Sokol Přestavlky A - SK Chocerady 3:1 (0:1)

Mistrovské utkání OP - sobota 11.04.2015, 16:30 hodin.

Jiří Mikolášek (Týnec n/S.) - Ladislav Murgač (Soběhrdy), Jiří Frydrychovský (Benešov).

J. Mikulanda, Kučera a P. Mrázek - Pavlíček.

Sestava Přestavlk:
1 Bečvář - 2 Kondáš, 3 Mastný, 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 J. Mikulanda, 10 Brambora, 11 Sisel.

Střídali:
13 M. Mrázek (50. minuta Mastného), 16 A. Bursík (84. minuta Bramboru), 15 J. Drazdík I. (P. Pantoflíčka), 14 Vorálek (87. minuta Pivoňku).

Sestava Chocerad:
1 Holub - 2 Benák, 3 L. Javůrek, 4 Mařinec (C), 5 Kůdela, 6 M. Javůrek, 7 Kupka, 8 Bürgel, 9 Krch, 10 Soukup, 11 Pavlíček.

Střídali:
12 Zhydyk (69. minuta) Krcha.

Za ideálního počasí začal zápas opatrně z obou stran. První šanci na gól měli hosté. Hezkou kombinací se dostali až do vápna domácích, první střelu vyrážel skvěle Bečvář a opakovanou střelu zblokoval domácí bek. To bylo ve 25. minutě a o tři minuty později dostal kolmici za obranu hostí Mastný, střílel kolem gólmana ale jen vedle tyče. V 37. minutě zahrávali hosté přímý volný kop z 22 metrů a choceradský Pavlíček trefil přes zeď do šibenice - 0:1. Devět minut po poločase přišla pěkná akce domácích, kdy Kačírek vyslal do tahu P. Mrázka, ten už ve vápně přiklepl bratru Martinovi, ten z voleje dobře netrefil míč, ale u druhé tyče byl včas J. Mikulanda a snadno doklepl do sítě - 1:1. V 56. minutě trefil hostující Pavlíček z trestného kopu zleva jen břevno domácí brány. V 60. minutě prošel choceradskou obranou velmi pěkně M. Mrázek, našel přesně Bramboru, ale ten pálil vysoko nad. O minutu později prošel M. Mrázek znovu, ale slabé bodýlko poslal do náruče Holuba. V 63. minutě pěkně vypálil hostující Kůdela a Bečvář vyrážel na roh. Domácí Brambora pálil nad břevno, ale v 66. minutě vystřelil z polootočky Kučera, míč šel při zemi přes celou bránu, tam si lehal gólman Holub, ale míč mu nepochopitelně prošel do sítě - 2:1. V 78. minutě přišlo rozhodnutí zápasu. Gólman Chocerad Holub neudržel nervy na uzdě, strčil ostře do Brambory a dostal červenou. Do brány šel z pole Kůdela, a ten inkasoval v 80. minutě, kdy po přetaženém rohu vracel před bránu Sisel a P. Mrázek také hlavou rozvlnil síť choceradské brány - 3:1. Čtvrtý gól měl na noze J. Mikulanda po přesné přihrávce od P. Pantoflíčka ale ze sedmi metrů překopl bránu. Spokojení byli tedy nakonec domácí hráči s důležitými třemi body a s tím projevilo spokojenost i asi 45 diváků.
Datum vložení: 11. 4. 2015 0:00