Sokol Přestavlky A - Sokol Chotýšany 5:0 (3:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 07.06.2014, 17:00 hodin.

Robert Žarnecki (Benešov) – Pavel Urban (Týnec n/S.), Andrej Shapoval (Benešov).

Kačírek, Blokeš, Pohůnek, Pivoňka a Berka.

Sestava:
1 Bečvář - 6 Kučera - 4 P. Pantoflíček, 3 Berka, 5 Pivoňka - 9 Blokeš, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (kapitán), 10 Brambora - 2 Mastný, 11 Pohůnek.

Střídali:
12 M. Mrázek (54. minuta Blokeše), 13 Matoušek (59. minuta Bramboru), 14 A. Bursík (79. minuta Kačírka, 15 J. Drazdík (79. minuta Mastného), 17 Hopko (73. minuta Bečváře).

Naši si proti slabšímu soupeři zahráli hezký kombinační fotbal a nakonec ho dokázali vyjádřit i gólově. Tři pěkné kombinační akce naši nezužitkovali. Tu největší šanci nedal Mastný, když překopl bránu ze tří metrů. Až v 18. minutě napřáhl z 25 metrů Kačírek a trefil k tyči - 1:0. O šest minut později potáhl po pravé straně P. Pantoflíček, jeho centr našel nabíhajícího Blokeše, ten prodloužil hlavou do sítě - 2:0. Naši pak nedokázali zakončit přesněji pěkné přetažené centry. Přesné zakončení předvedl ve 43. minutě s velkým přehledem hrající Pohůnek, když zužitkoval zpětnou přihrávku od Pivoňky a placírkou k levé tyči nedal brankáři hostí žádnou šanci - 3:0. V druhé polovině pokračovali naši hráči v pěkné kombinační hře, jen střelám chyběla přesnost. To bylo v případě střely Pohůnka i P. Pantoflíčka. V 55. minutě po sérii třech rohových kopů, prošel míč vápnem k Pivoňkovi a ten už nezaváhal a prostřelil až do sítě - 4:0. Poslední branku utkání dal nakonec Berka v 69. minutě hry, když jeho střelu z pětadvaceti metrů padající brankář hostí neudržel a míč prošel do branky -5:0. Trenér Pavel Sisel pak pustil do všechny náhradníky, včetně náhradního gólmana. Asi 55 divákům se hra našich tentokrát líbila, škoda že nepřidali ještě ten nějaký gól, protože šance na to opravdu měli.
Datum vložení: 8. 6. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák