Sokol Přestavlky A - Sokol Jankov 2:1 (1:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 05.04.2014, 16:30 hodin.

1 Toman - 5 Sisel – 4 P. Pantoflíček, 6 Kučera, 2 J. Mikulanda – 9 M. Mrázek, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek – kapitán, 10 Brambora – 3 Mastný, 11 Pohůnek.

Střídali:
14 Velebil (68. Mastného), 12 A. Bursík (90. Bramboru).
Připraveni:
13 J. Pantoflíček, 17 Bečvář.

Domácí hráči, znovu jako před čtrnácti dny, vybojovali cenné tři body. Po vyrovnaném začátku se jako první prosadili naši hráči. V 18. minutě utekl obráncům Mastný a zavěsil - 1:0. Do půle měli šance na skórování zejména hosté z Jankova, ale domácí vždy stačili odvrátit. Ve 45. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč hostí a naši hráči chtěli početní výhodu zúročit v druhý uklidňující gól, ale po pěkné akci trefil Mastný hlavou jen tyč a dorážka z kopačky J. Mikulandy se mezi tyče nevešla. V 63. minutě centrovali hosté z pravé strany, naši nechali u vzdálenější tyče úplně volného hráče Jankova a ten pohodlně hlavou zavěsil - 1:1. O minutu později se situace opakovala, ale náš gólman Toman chytil jasnou tutovku z hlavy útočníka hostí. Snahu našim nelze upřít, ale mnoho nepřesností k šancím na gól nevedlo. Až v 72. minutě po rohu zleva, který zahrával Kačírek, tečoval šikovně hlavou Sisel už na přední tyči a míč skončil v síti – 2:1. Hosté, i když jen v deseti, se nadechli k závěrečnému náporu, ale krom čtyřech rohů nic jiného nevytěžili. Před koncem měl velikou šanci P. Mrázek, ale míč dal jen do náruče gólmana. Domácí s vypětím všech sil vítězství uhájili, hrou ale cca 65 diváků příliš nepřesvědčili.
Datum vložení: 5. 4. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák